Hana Nováková, zubař Jeseník

Zubař Více

nám. Svobody 822, Jeseník
Praktický lékař stomatolog

Umístění: jiné místo Jiný

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce, která odpoledne dojela z Jeseníku do Bílého Potoka, protože maminka je nemocná (Alzheimer) a nechodí. Potřebovala ošetřit. Moc si toho vážím a ještě jednou děkuji za pomoc paní doktorce Novákové. Zlatá adventní neděle .

K paní doktorce mám jedinou vzpomínku z dětství, to takovou, že když mi nasazovali rovnátka, bylo potřeba udělat místo a vytrhnout čtyřky... no a paní doktorka vytrhla trojky. Zaplať pánu bohu, že jsem dávno pryč a jednalo se tenkrát jen o mléčné zuby...

K paní zubařce jsem začla chodit letos se svými syny.Jsem s ní velice spokojená.Neděsí naše děti,jako je to u některých našich zubařek zvykem.Je velice milá a moje děti se už konečně nebojí chodit k zubaři.Je to odborník na svém místě.

Po zkušenostech s několika lékaři, můžu říct, že jsem objevila lékařku, která je milá, vstřícná a umí naslouchat. Dříve jsem se zubařů velice bála, dnes již ne. Zbavila jsem se strachu před každým vyšetřením. Vím, že mě čeká kvalitní a pečlivá péče, v pěkném prostředí.

Profesně výborná

Velice dobrá lékařka, mohu jen doporučit.