Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Skvělá paní doktorka!! Výborná lékařka a má "lidský přístup". Nezavděčí se všem, protože jsou i diabetici, kteří si neuvědomují, že dietními chybymi ubližují v první řadě sobě!! Paní doktorka se neustále vzdělává a své nové poznatky v léčbě diabetu předává pacientům. Jsem diabetik 37 let a jsem ráda, že paní doktorku mám!! Je to pro mně ANDĚL STRÁŽNÝ V LIDSKÉ KŮŽI!!!

Dáma s velkým D. Milá , profesionální, umí pochválit i pokárat. Pokud je potřeba, má vždy profesionální radu. Jednička ve svém oboru. Na nic si nehraje, nikomu nemaže med kolem pusy. Pomoc je myslím to proč svoji práci dělá.

Skvělá lékařka, mám díky ní dvě krásné a zdravé děti.Je velmi milá, ochotná a vstřícná.

Náladová

Přešla jsem k paní doktorce s těhotenskou cukrovkou a hned při první návštěvě jsem na ní získala ten nejlepší názor - velmi příjemná a sympatická dáma, celkově pozitivní člověk, který vás povzbudí chválou, když jsou výsledky dobré, což velmi dobře působí na psychiku. Velice ochotná, se skutečným zájmem o pacienta. Stejně tak i její sestřička je velmi milá. Mohu jen doporučit

vynikající diabetoložka, profesionální, lidská.