Odborný lékař stomatologie, ortodoncie
Školská 13, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

paní doktorka je milá a velmi ochotná, vždy si skvěle i se sestřičkou popovídáme....zoubky mám za 1 rok léčby rovné, žádné zuby mi netrhala....a pro ty co se jim nelíbí, že u ní platí, tak si laskavě uvědomte, že zdravotní pojišťovna platí dospělým jen léčbu a ne materiál..........kdykoliv jsem měla nějaký dotaz, tak mi to vysvětlila.......prostě velká spokojenost

Byla jsem velmi spokojena. Náprava zubů u mne zcela bezbolestná. Přístup k pacientovi naprosto skvělý až mateřský... Jana (27let)

Pokud hledáte ortodontistu, klidně se k ní přihlašte. Nějaký ten rok jsem k ní chodil, svoji práci odvedla (dobře). Pokud ale hledáte kromě dobře provedené práce i slušné chování a špetku citu a ochoty, běžte raději do Šumperka.
Neříkám, že s ní člověk nemůže být spokojený,pokud dotyčný se vším souhlasí, tak asi bude. Taková je moje zkušenost, snažil jsem se s ní vycházet, ale nemám na ni dobré vzpomínky...

Zkušenost mě i mé sestry se omezuje pouze na pozitiva. Nedám na ní dopustit! Jediné, co ji můžou ostatni vytknout, je profesionální přístup. Pokud pacient nespolupracuje, daný výsledek se nedostaví, což však není dáno chybou lékaře, ale samotného přístupu každého jedince. Stav mého chrupu před příchodem do její praxe byl opravdu otřesný, vlna posměchu se ozývala ze všech stran..a dnes? Dnes mi všichni chválí krásné rovné zuby!

Paní doktorka se nazývá specialistkou. Ale svoji specializaci vůbec neprokazuje.
Její přístup je samý med kolem huby, ale to jen při přijímacím pohovoru a prvním měsíci "léčby". Poté se její chování změní a je neprofesionální, drzá, uráží a neposkytuje informace, které chce pacient vědět.
Manipulace s pacientem po fyzické stránce je necitlivá, neohleduplná a odflinkutá.
Materiálů, který používá, je (jak tvrdí) dovozem z Ameriky, ale kvalita ani cena tomu neodpovídá.
Každý měsíc musíte vynaložit spoustu peněz, aby jste si zajistili základní služby, které jinde poskytují zadarmo a nebo daleko levněji (například. gumičky proti poranění rtů a ústní sliznice, výměna oblouku, přilepení nového zámku, RTG snímky). A ani to vynaložení mnohdy nepřináší výsledky.
Paní doktorka si neuvědomuje, že v drtivé většině pracuje s dětmi. Neumí se k nim chovat, zbytečně je straší (já jsem byla svědkem, kdy na mě, jako na školačku křičela)a její zákroky jsou mnohdy zbytečně bolestivé (konkrétně u mě - roznesla mi po ústech opar, i přesto, že měla na rukou rukavice, několikrát mi i natrhla koutky úst).
Moje osobní zkušenost s touto lékařkou v době od 6. do 9. třídy ZŠ je příšerná. V porovnání s paní doktorkou Stehlíkovou nebo Nováčkovou, na které po jejich lidské a profesionální stránce nedám dopustit.
Nevím, zda je tak paní doktorka Magyarová zaneprázdněná, že si neudělá čas pro akutní případy (musela jsem čekat týden na to, aby mi upravila oblouk tak, aby mi netrčel propíchnutý skrz ven úst a přeobědnání u ní si vyžádá měsíc čekání, než vás podle svého harmonogramu stačí ošetřit).

Dnes je mi 20let, loni na podzim jsem podstoupila operaci prodloužení dolní čelisti, protože to paní doktorka Magyarová nebyla schopna zvládnout bez operace v době, kdy to bylo ještě možné pomocí rovnátek - v době, kdy mi ještě rostly kosti. Takovou banalitu nedokázala řešit. Bohužel jsem ve svých 15 letech sama ukončila léčbu z důvodu přechodu k jiné specialistce (paní doktorce Nováčkové v Kroměříži) do města, kde jsem studovala SOŠ. Z tohoto důvodu ji nemohu žalovat za spackanou léčbu.

U každého doktora je nutné, aby pacient spolupracoval a chodil na kontrolní prohlídky, to bez debat. Ale pokud se doktor neumí chovat k dítěti a odflinkává svoji práci, nemůže po něm chtít, aby k němu přišel na kontrolu např. s oparem s tím, že doktor mu jej roznese po celých ústech. Jednou jsem jí zavolala před kontrolou, že mám opar a jestli by mě nemohla přobědnat.
To víte, že mohla - až za měsíc. A pak se divila, že jsem přišla po 2 měsících.
Můžete mi někdo říct, co to je za léčbu?
A nejsem jediná z jejich pacientů, která je nespokojená s jejími postupy.

Martina Košárková ze Zábřeha.

Dobry vecer. Ja k pani doktorce chodim na fixy ( jsem ze Zabreha) a je to mila pani. ja jsem presvedcena,ze ty komentare na jeji osobu pisou moji vrstevnici proto ze je znam a vim ze se vsim tim perfektne bavi - delaji to i na hodine.
Ono to totiz u pani doktorky Magyarove vypada uple jinak,nez to tech par radobykritiku popisuje.
Pani doktorka je starsi pani asi jak moje babicka. A je mirna a hodna. Casto se s kamaradkama smejeme, ze s nama zachazi jak s malyma / uz tak male zase nejsme/ protoze kazdemu rika Anicko,Janinko, otveri pusu,opri si hlavicku,zoubek a tak. A nekdy ji ani neni slyset, ptotoze mluvi potichu a jeste ma pres pusu ten lekarsky chranic-rousku./snad je to spravne/
Zadruhe pracuje super a kdo se ji dostane do rukou tak vzdycky pomuze. / Ja teda ne vysku s krivymi zuby nechci./ a je s ni sranda protoze ty barvene gumicky vybira i podle oci nebo pocasi. To jsem jeste nevidela ani ve filmu. Luxus.
Za treti ma orninaci ktera vypada jak z Beverly Hills a pusobi taky tak. Me uklidnuje. Proste dela vse aby prospela lidem.
A ty chudaky co pisou na net a vymysleji se lzi fakt lituju. Net snese vsechno,ze?Jsou to fakt dusevni chudaci. Kdyby to udelal muj kluk tak ...i kdyz je o hlavu vyssi. a kdybych mela po pravde napsat na net co si o nich myslim tak by to bylo : pippipipipip
Ja pani doktorku dopurucuji, je hodna, umi to a je spolehliva.
Za ctrvte - brzo se naucim jak se vypina T a zapinaji carky a hazky na tomhle mobilu. ale na sms me to staci.
J.

Na tyto stranky jsem narazil z duvodu ze jsou na seznamu prvni, kdyz napisete jeji jmeno. Musim se preobjednat, tak jsem hledal jeji tel. A Ejhle - hodnoceni doktoru!
A hned prvni v rade prispevek nejakeho...ehm, pacienta.
Jak pravi, impozantni je opravdu co napsal. Takavou hovadinu jsem jeste snad ani necetl.
Vazeny pane, pokud pujdete na slepak a budete mit " vlastni nazor" tak bude po vas. Pokud pujdete na urad a budete mit " vlastni nazor", tak s vama vyrazi dvere. A tak dale. Neni chyba nahodou na druhe strane? Kdyz jsem v cekarne a vidim to kolikrat kolem sebe, tak ji fakt dost lituju. A zaroven obdivuju, protoze ja se svou povahou bych se asi neudrzel. Doktorka je vyborna a chova se naprosto korektne a slusne. A jak to tady tak ctu. asi nejsem sam, kdo ma stejny nazor.
"Impozantni" jste vy se svou drzosti a "vrele doporucuji" skolu slusneho chovani.
Zkuste ne zubarku ale zubare. To pak neco uvidite se svym nazorem. Nejlepe Olomouc.

Ostatnim se omlouvam, na takovy prispevek fakt neslo nereagovat.

Paní Magyarová je možná dobrý ortodontista, ale její jednání a chování by tomu mělo také odpovídat. To se ale častokrát neděje. Její arogantnost a namyšlenost je někdy opravdu impozantní. Pokud se ale bezpodmínečně podřídíte jejímu názoru a na nic se neptáte, pak možná umí být milá. Ale nesnažte se u ní mít svůj názor. Vřele doporučuji jiného ortodontistu.

S paní doktorkou jsme vždy od začátku léčby vycházeli dobře. Trhání 2 zdravých zubů ihned zamítla, ikdyž nejmenovaná ortodontistka na trhání výslovně trvala! Je zkušený odborník ve svém oboru. Doporučuji

Trhani bylo - ne u pani doktorky ale v olomouci na klinice - bylo to nutne pro srovnani. Vcetne zubu moudrosti. Vysledek je vynikajici-tz. muzu se na verejnostibez obav usmat, proste dokonale. Dlouhe velmi dlouhe ale dokonale.. v soucasne dobe nebydlim v CR a o to vic ji ocenuji, protoze to oproti zahranici byla kvalita, osobni pristup, cena oproti zahranici smesne nizka. Naprosta spokojenost. Budu doporucovat. Vzkaz pro ty, co jim to nevoni - zajedte si treba do Nemecka, Anglie nebo USA k zubari a ortodontistovi. Jsem presvedcen, ze naprosto otocite. Pokud se mi neco nelibilo ( naposled jsem tam byl asi pred pul rokem,) tak sestra. Kdyby tam vubec nebyla, bylo by to mnohem lepsi.
Jinak take nechapu proc tenhle web vubec existuje a jeho vendor je v cervenem poli.