Hana Krejzlová, gynekolog

MUDr. Hana Krejzlová

Uložit

Gynekolog Více

21 názor

Uložit


Adresa

Gynekologická ambulance
Benešovo náměstí 123, Křižanov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ambulance Těhotenství čtvrté dcery po nespokojenosti předešlé paní doktorky

Výborná paní doktorka Krejzlová ,spokojenost v plné míře jak s přístupem k léčbě tak i s komunikaci. Vyšetření vždy probíhalo bezbolestně.Odrodila jsem při ní ještě tři děti a při posledních dvou jsem měla komplikace a s paní doktorkou jsme je zvládly.Můžu jen doporučit,už i nejstarší dcera k ní chodí.

H
Ověřený profil

Dojíždim k paní doktorce několik km. a jsem naprosto spokojená,úžasný přístup ,starostlivost a příjemná hodná sestřička,tak že hned se mi jde na vyšetření dobře a bez stresu.S mou dřívější gynekolozkou se to nedá absolutně srovnat a jsem ráda že jsem u paní doktorky Krejzlove !!

V
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka ,co znám:-) Jezdím za ní několik km,ale nelituji, vždy se na ní i sestřičku moc těším:-)Obě jsou velmi milé,přátelské. Paní doktorky si velmi vážím, nejen,že mi velmi pomohla k těhotenství,ale v době těhotenství se o "nás" kvalitně starala:-)Nikdy bych ji ani sestřičku nevyměnila:-)Všem 100%doporučuji!!!!!!!!

E
Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená,při těhotenství máme hrazené 4 ultrazvuky,ale paní doktorka mi každou prohlídku dělala ultrazvuk. Je velmi pečlivá a citlivá. Přestěhovala jsem se před rokem do jiného okresu,ale doktorku rozhodně nezměním!!

Velmi bolestivé vyšetření, nevím, jestli pujdu znovu na kontrolní vyšetření k této paní doktorce s myšlenkou, že to třeba tentokrát nebude tak bolestivé, ale spíše uvažuji o změně lékařky

Milá, příjemná, ochotná

já jsem s paní doktorkou taky moc spokojená, doporučuji !!

výborná gynekoložka

Obávám se, že nesdílím názor výše zmíněných žen. Po lidské a odborné stránce je paní doktorka opravdu velmi dobrá, to v žádném případě nezpochybňuji, nicméně nikdy jsem nezažila tak bolestivé a necitlivé vyšetření na koze. Ač jsem jí předem řekla, že jsem velmi úzká a předešlí gynekologové museli být velmi opatrní a použít zrcadla pro panny (je mi 30 a pannou už opravdu dávno nejsem), narvala to do mě tak brutálně, že mi vyhrkly slzy. A i když viděla jak nesmírně trpím, tak mi jen suše oznámila, že se nedá nic dělat a narvala to do mě ještě hloubš. Krvácela jsem ještě 2 dny. Pro mě to byl opravdu velmi nepříjemný zážitek a bojím se, že takové vyšetření nebudu zvládat absolvovat ani jednou do roka! :-(

výborná doktorka, vždy ochotná a přátelská. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti