MUDr. Hana Krejzlová

Měřín 1 adresa

Gynekologická ambulance
U Hřiště 552, Měřín

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je ochotná, vysvětlí, pomůže. Jsem spokojená. Sestřička je to samé. V čekárně se skoro nečeká, sestřička objednává plynule, tak že se čeká max. půl hodiny.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Naprostá spokojenost, pečlivá, vše vysvětlí, přijme i když to pro ni znamená být v práci déle, jednoduše řečeno výborná paní doktorka, mohu doporučit

Velmi profesionální, ochotná, mohu jedině doporučit. Jsem u ní zaregistrovaná já, moje mamka a obě jsme spokojené. Vždycky si udělá čas a snaží se vyjít maximálně vstříc. Velké díky i sestřičce.

Doporučuji ráda tak báječnou doktorku,lepší jsem ještě nepoznala. Skvěle přijala i moji 15 letou dcerku.Milá paní doktorka i sestřička

Paní doktorka je báječná, pečlivá, příjemná, vždycky všechno pěkně vysvětlí, jsem moc ráda, že chodím právě k ní

Paní doktorka je velmi příjemná,nikdy neřekne,že nemá čas,ale vždy,i za cenu delší ordinační doby, pacientu přijme a poradí nebo odešle k dalšímu vyšetření,které objedná ještě před pacientkou.Je ochotná přijet do ordinace, i když nemá ordinační hodiny.
Tuto paní doktorku bych všem doporučila.

Paní doktorka je velmi chytrá příjemná,milá,poradí a pomuže v každém případě.Vřele ji všem doporučuji.

Jedím slovem výborná.