MUDr. Hana Kordová

Pediatr Více

Lánov 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 129, Lánov

Výborný pediatr. Chodila jsem k ní se synem 9 let. Paní doktorka je pečlivá, spolehlivá, milá, ochotná, taktéž i sestřička. Odstěhovali jsme se a paní doktorka nám velmi chybí.

K pani doktorce chodíme už přes deset let.Jsem s ní moc spokojená, velmi pečlivá a milá.Je to odborník na svém místě.Jezdíme za ni až z Vrchlabí.

Paní doktorka Kordová mě léčila od narození a mohu říci, že mi zachránila život. Jako jediná rozeznala moji pravou diagnózu, když si nikdo nevěděl rady, a odeslala urychleně do Motola na operaci srdce a jiné. Nejpečlivější lékařka, jakou znám, skutečně s hlubokým lidským přístupem a širokými znalostmi napříč lékařskými obory.

Paní doktorka Kordová, pokud se vůbec dá říkat doktorka, u mě asi před 15 lety natolik zanedbala zdravotní péči, že jsem bez nadsázky málem zemřela. Tenkrát si to vyžádalo tříměsíční pobyt v Motole a ztrátu jednoho vaječníku, díky čemuž mám dodnes gynekologické problémy! Tato zpráva se poměrně rychle rozkřikla a paní DOKTORKA, misto toho, aby šla za rodičema, se potupně ptala našich přátel jak na tom jsem! Dodnes jí nemůžu přijít na jméno!
Tenkrát to nemělo dohru jen proto, že pro mé rodiče bylo přednější mé zdraví než tahání se po soudech...

Paní doktorka Kordová je milá, velice pečlivá a vstřícná lékařka. Jsem velice rada, že mé dvě děti k ní chodí - určitě bych neměnila.

Paní doktorka Kordová je člověk na svém místě. Nemám co dodat:)

Paní doktorka je výborný a lidský člověk,umí to s dětmi.Před mnoha léty néčila mé děti a vždy perfektně!

Velmi pečlivá,ochotná a milá pani doktorka. Moc rádi k ní jezdíme až z Vrchlabí.

Paní doktorka je velmi spolehlivá, milá a pečlivá. Máme dvě děti a za dobu 7let jsme sní spokojeni na 100%.

Paní doktorka je snad nejlepší na světě, jsme s ní naprosto spokojeni, mistr ve své oboru.