Adresa

Středisko fyzioterapie
Boženy Němcové 442, Hostinné

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Výborný přístup, dokonalé znalosti v oboru, není co vytknout. Vřele všem doporučuji.

Ověřený profil

Velmi lidský a profesionální přístup. Konečně někdo kdo dokáže pomoct. Dokáže odhalit příčinu problémů. Prostě nejlepší. :-))

H

Opravdu nejlepší odbornice, která o mě pečuje už 2. rokem, vždy milá, vstřícná, obětavá, naprostý profesionál, který ví, co dělá. Obdivuji ji, co musí sama při práci zvládnout pohybu a je pořád fit. Můj zdravotní stav se od doby co ji navštěvuji podstatně zlepšil a doufám, že k ní budu moci docházet i nadále. Ještě že ji máme, je to senzační člověk.


J

Nejlepší fyzioterapeutka, se kterou jsem se za 3 roky léčení setkala. Její lidský přístup k pacientům i odborné znalosti přesahují vysoko nad znalosti některých lékařů. U ní nejde o účtování pojišťovnám, ale o skutečnou práci s pacientem a pomoc mu co nejúčinněji.
Reflexní masáž je u ní skutečná reflexní masáž a cvičení s pacientem je skutečné ,účinné cvičení. Mohu toto porovnat jak s lázeňskou péčí, tak s péčí v ostatních RHB zařízeních, kde to je někdy jen hra na masáž a cvičení. Tam totiž jde spíš o účet pojišťovně než o výkon pro pacienta.Obdivuji její přístup ke všem pacientům a skláním se před dřinou a úsilím, které musí vynaložit na vykonávání této profese. U ní cítíte, že to není jen zaměstnání, ale skutečné poslání pomáhat lidem.Touto cestou jí děkuji za pomoc, kterou mi pomáhá zlepšit můj život.


L

Zkousite najit nekoho lepsiho?Uz nehledejte a presvecte se u teto pani ze je to super rehabka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti