MUDr. Hana Jirásková

Pediatr Více

České Meziříčí 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Záhumenská 445, České Meziříčí

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní Doktorka i sestřička strašně jsou obě hodné ochotné vysvětlí poradí pani doktorce snad stačí pohled na dítě a vy co ho trápí chodil tam i můj manžel jako dítě a vždycky prostě byla perfektní nevím vůbec kam půjdem až paní Dr skončí myslím si že takhle dobrou ochotnou sestřičku a pani Dr jentak nenajdeme

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Velmi dobrá lékařka. Fajn přístup k dětem i rodičům.Myslim,že jde zlatou střední cestou,která je v medicíně tolik důležitá - nic nepodcení, ale ani zbytečně hned nepředepisuje antibiotika. Je vidět,že i přes letitou praxi stále sleduje trendy, jak v očkování, tak v jiných oblastech.
Sestřička je také moc milá.

kdybych neměla porovnání s jinou lékařkou, ani bych nespala...ráda bych k ní přestoupila, opravdu mi "padla do noty" a s její péčí jsem moc spokojena.

Nejlepší paní doktorka, ke které jsem kdy chodila. Kdybych nemusela, ani bych neodešla.

Sama pracuji ve zdravotnictví a lepší lékařku jsem nepoznala,diagnozy sedí a její přístup k našim ratolestem /sama mám tři a se všemi jsem k ní chodila /je špičkový. Líbí se mi,že nedává hned antibiotika a snaží se,aby si dítě vytvářelo protilátky samo a s nemocí bojovalo.Děkuji pí. doktoro Vaše spokojená mamča Jana

Po zkušenostech i s jinými pediatry mohu jen doporučit. Má v sobě přirozenou lidskost a je velice ochotná pomoci i v případech ne zcela standartních diagnóz.

Výborná paní doktorka, pečlivá, svědomitá. Má spoustu informací o novinkách v medicíně, dokáže poradit.

Velmi dobrá doktorka, doporučuji, zatím u mě nic nepodcenila.

Já naopak mohu paní doktorku doporučit. Pečlivá, komunikace na lidské úrovni, milá. Hodně mi pomohla,když jsem jako malá byla nemocná.