Praktický lékař pro dospělé
ČSA 4, Město Albrechtice

Lékařka na svém místě, vřele doporučuji.

Doktorka je neschopná, nepozná ani mononukleózu se kterou jsem k ní přišla. Dokonce mě opakovaně poslala domů s tím že mi nic není a léčila mi chřipku.
Neudělala ani odběr, krve, který nakonec udělal jiný lékař a konstatoval přechození mononukleozy. Bylo toho více, chodím již k jinému lékaři. K paní doktorce nemám důvěru.

Výborná lékařka se schopností zvláštního nadání a citu včas odhlit onemocnění,rychle diagnostikovat a hlavně účinně léčit,je-li to v její moci.
za toto jí patří můj neskonalý dík

PN

Schopná lékařka,postupující dle aktuálních trendů medicíny a cílem benefitu terapie a vyšetření pro své pacienty!
Tímto jí velmi děkuji
PN

Neustále se vzdělávající praktická lékařka,aby mohlá poskytnout svým pacientům tu nejlepší možnou rerapii,dle současných trendů medicíny.
Lékařka na svém místě,doporučuji

A.M.

Neustále se vzdělávající p.doktorka,rozšiřujísí si zvé znalosti dle aktuálních trendů medicíny,aby poskytla svým pacientům to nejlepší,co je možné ze současných trendů a novinek nabídnout v terapii.
Velmi ji obdivuji a děkuji za mnohé
P.N.

p.doktorka velmi pomohla naší rodině při závažné nemoci našeho blízkého,
má velmi dobrý vztah k pacientům a své povolání vykonává velmi dobře,
dík patří i ochotné a usměvavé sestřičce,mohu všem nemocným doporučit

velmi milá,ochotná a vstřícná p.doktorka s profesionálním i lidským přístupen k pacientovi,sestřička rovněž usměvavá,obětavá-doporučuji všem,co potřebují pomoci

Lékařka na svém místě. Profesionálka na vysoké úrovni se zájmem o své pacienty, mnoholetými zkušenostmi a lidským přístupem ke každému. Léčí řadu let celou naši rodinu a jsme jí za mnohé vděčni!Poděkování patří také sympatické a obětavé sestřičce.

Vůbec nemohu souhlasit se zmňovanými hodnoceními,jsou neobjektivní a hlavně nepravdivá.MUDr.Jelínková je velmi obětavou lékařkou,ochotnou pomoci svým pacientům,výbornou diagnostičkou!!!
Každý by se měl sám nad sebou zamyslet,zda hodnotí její odborné kvality,které bez pochyby má!!!!Či pouze svůj vztek a zašť plynoucí mnohdy z neoprávněně požadovaných PN atd...,kterými lidé u nás řeší svou sociální situaci či pouze nechuť pracovat!