MUDr. Hana Dvořáková

Sakařova 755, Týn nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Zlá, neempatická, smrtelnou chorobu vyštěkne jak kdyby šla do krámu pro rohlíky, na otázku: "kolik mi zbejvá času" odpoví: "Co já vím, mě taky může zejtra srazit autobus..." Nechutné chování a bohužel to nebyl jen špatný den. Poté, co mě odmítla zaregistrovat na očkování Covid kvůli tomu, že jsem tam dlouho nebyla, s ní naše rodina skončila.

K osobě paní doktorky mohu jen říct, že je velice vstřícná, pacientovi vše vysvětlí a poradí, přestěhovala jsem se ze severních Čech, takový kladný přístup k pacientovi bohužel neznám a jsem ráda že takový lékaři existují, bez problému mě vzala jako svého nového pacienta. E.K.

Paní doktorka Hana Dvořáková je rozumná a příjemná.Dobře vše s rozumitelně vysvětlí a poradí.Není náladová což, o té její namyšlené sestře se to říci nedá,ta ze sebe dělá něco víc než je,dříve byla lepší.Ale všude je něco a nejsme bez chyby, takže jí odpouštím.

docela zlá

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Je velice milá,ochotná i po profesní stránce jí nemohu nic vytknout.Sestřička je také člověk na svém místě.Člověk nemá při návštěvě ordinace pocit ,že otravuje a může se se svými zdravotními problémy svěřit.