MUDr. Hana Deáková

Praktický lékař Více

Opatov 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 317, Opatov

MUDr. Deáková je velmi arogantní (ne vždy, zřejmě záleží na její momentální náladě). Do Opatova přijíždí ordinovat o 15 až 30 minut později a o stejnou dobu také dříve odjíždí. Poté, co jsem si nahmatal na těle bulku o velikosti 12mm (uvedeno v pozdější zprávě z mamografu) mi MUDr.Deáková sdělila, že žádnou bulku nenahmatala, zkrátka, že tam žádná bulka není. Ještě, že jsem šel na ten mamograf. Vřele nedoporučuji.

Nikdy jsem neměla důvod si na tuto paní doktorku stěžovat.

K lékaři moc nechodím ale v loni my bylo vážně dost zle tak jsem navštívil paní doktorku Deákovou která je mou obvodní lékařkou. Vyšetření proběhlo pouze poslechem přes oblečení a následným doporučením abych se objednal k specialistovi, na tom by nebylo až tak nic zvláštního pokud pominu to její vyšetření, ale nejvíc mě zarazila její odpověď, když jsem jí slušně požádal o telefonní kontakt na ordinaci kam jsem se měl objednat.
Odpověď paní doktorky zněla ať si koupím telefonní seznam i přesto že tyto čísla má na stole.
Na závěr paní MUDr. Deákovou vřele nedoporučuji !!!

S údivem jsem četl negativní příspěvky.Byl jsem docela těžce nemocný a právě paní doktorka mně dokázala pomoci. Ne tím, že mi napsala tuny prášků, antibiotik, mastí a všeho možného, ne tím,že poslouchala moje bědování, jak je mi zle, jak jsem nemocný.Pomohla mi uvědomit si to, co běžný lékař nedokáže - že lidský organizmus je totálně dokonalý, že se sám dokáže ubránit všemu, všem nemocem, bolestem.Jen člověk musím chtít.Je-li něco v nesouladu, nepomůže ani ta tuna nejlepších prášků a ten nejlepší lékař. Strávil jsem mnoho týdnů po nemocnicích a kolem sebe viděl lidi, kteří prostě nechtěli.Já jim tlumočil to, co jsem měl od paní doktorky - to chtění se uzdravit, tu sílu bojovat a věřte-nevěřte těm lidem to pomáhalo, dokázali překonat i zdánlivě nemožné. Pro některé možná škoda, že nejde jít do lékárny a tam si sám nadiktovat, co za léky potřebuje - někteří to možná vědí nejlépe, co by jim pomohlo - ale je to jen sebeklam.
Paní doktorce držím palce a děkuji za to, že se mi zdraví vrátilo.

Lékař pro tělo i duši.