MUDr. Hana Černohorská

Dermatolog Více

Červený Kostelec 1 adresa

Kožní s.r.o.
Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka má lidský přístup. Léčím se nárazově už jistě 10 let. Před tím u jiných lékařů bez výsledku. Kdysi jsme se zapovídaly a já recept zapomněla na stole. Paní doktorka mi ho poslala poštou. Nikam jinam bych nešla.

Umístění: Kožní s.r.o. Jiný

Byl jsem s dětmi, jsem s výsledkem spokojen. Paní doktorka je zjevně dle způsobu komunikace "divná" a to bez jakékoliv nadsázky, ale to, co jsme potřebovali, léčila dobře. Osobně mi její způsob komunikace nevadí a dokázal jsem se na něj vcelku rychle naladit, ale pro někoho to může být problém. Na druhou stranu náš problém nebyl po odborné stránce nějak komplikovaný, takže její schopnosti nedokáži komplexněji hodnotit.

Paní doktorka je chaotik už při prvním vyšetření když zadávala údaje do počítače jsem nevěděl jestli se baví semnou nebo s počítačem, když sem ji chtěl sdelit s čím přicházím byl sem přerušen takže odpovídejte pouze když ste tázáni jinak ne.Byl sem prohlédnout z dáli a byl my napsán recept a sděleno ať zavolam v pondělí, že se domluvím telefonicky na dalším postupu.V pondělí volám představím se, odpověď že má 30 lidí a že volám jinak než jsme se domluvili a nemůže si pamatovat vsechny pacienty rozhovor probíhal opět v monologu z jeji strany po mé snaze ji sdělit co se stalo sem byl přerušen,ze na to nemá čas bylo mi sděleno ať používám dva přípravky které jsem v zápětí zapomněl.Doufám že tyto přípravky mám od vás napsané a rozhodně k Vám už paní dr nikdy nepůjdu.Měla by ste zapremýšlet o svem přístupu k lidem nebo změnit profesi.Tomáš Kubín

Navzdory narvané čekárně jsem se neotočil mezi dveřmi a počkal. A dobře jsem udělal - šlo to jako na drátku a čekal jsem jen cca půl hodiny. Přitom paní doktorka nic neodbývá - pouze se plně věnuje problému a nepřipouští žádné zbytečné klábosení, netýkající se léčby. Mně stihla za pár minut nejen vyšetřit a napsat recept, ale i udělat drobný chirurgický zákrok na jiném místě. Jsem naprosto spokojen - k doktorovi se chodím léčit, ne si pokecat.

Umístění: Kožní s.r.o. Jiný

Paní doktorka vyřešila můj vleklý dermatologický problém, který na větším pracovišti po měsíce nezvládali.

Umístění: Kožní s.r.o. Jiný

Paní doktorka velice zodpovědně provádí vyšetření. Má svůj postup, který nemusí každému vyhovovat. Běžně se čeká na vyšetření na kožním několik měsíců
Je skvělé, že je tady taková možnost.

Umístění: jiné místo strach z melanomy

U Mudr Cernohorske jsem byl nekolikrat, pokazde mi pomohla vecnou radou (a i leky). Ma ponekud strohy pristup k pacientum, ale jako lekar, ma pomahat fakty, zalozene take na jeji dlouhe zkusenosti, a ne na schopnosti zalibit se pacientum. Dovedu si predstavit jak nekteri pacienti se mohou nevhodne chovat.

Umístění: Kožní s.r.o. odstranění bradavic

Byla jsem na odstranění k bradavic a k paní dokrorce už nikdy v životě nejdu odstraňovala mi bradavici na kloubku řekla,že se mi tam udělá malý puchýřek.Puchýř byl přes celý kloubek šla jsem s tím k jinému doktorovi a ten se zhrozil kdo mi to udělal.

Đ
Umístění: jiné místo

Velmi kvalifikovaná lékařka, ochotna poradit, v klidu mne vysetrila, byť jsem přišel na poslední chvíli a bylo již po ordinacni době.

Nejhorsi jednani, neprofesionalni pristup, uplne me odzbrojila.
Duvod: cesta z Hk do Broumova asi 1.5hod, cekani v cekarne 1.5hod., cas ztraveny u lekare 8min.(nemam cas, mam hodne lidi v cekarne) slova pani MUDr. Vse bylo telefonicky dohodnuto predem se setrickou, ze pani doktorka me vezme na vysetreni.
Silně nedoporučuji!!!