Hana Černohorská, dermatolog Červený Kostelec

MUDr. Hana Černohorská

Dermatolog

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec
Kožní s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní s.r.o. Jiný

Paní doktorka velice zodpovědně provádí vyšetření. Má svůj postup, který nemusí každému vyhovovat. Běžně se čeká na vyšetření na kožním několik měsíců
Je skvělé, že je tady taková možnost.

Umístění: jiné místo strach z melanomy

U Mudr Cernohorske jsem byl nekolikrat, pokazde mi pomohla vecnou radou (a i leky). Ma ponekud strohy pristup k pacientum, ale jako lekar, ma pomahat fakty, zalozene take na jeji dlouhe zkusenosti, a ne na schopnosti zalibit se pacientum. Dovedu si predstavit jak nekteri pacienti se mohou nevhodne chovat.

Umístění: Kožní s.r.o. odstranění bradavic

Byla jsem na odstranění k bradavic a k paní dokrorce už nikdy v životě nejdu odstraňovala mi bradavici na kloubku řekla,že se mi tam udělá malý puchýřek.Puchýř byl přes celý kloubek šla jsem s tím k jinému doktorovi a ten se zhrozil kdo mi to udělal.

Đ
Umístění: jiné místo

Velmi kvalifikovaná lékařka, ochotna poradit, v klidu mne vysetrila, byť jsem přišel na poslední chvíli a bylo již po ordinacni době.

Nejhorsi jednani, neprofesionalni pristup, uplne me odzbrojila.
Duvod: cesta z Hk do Broumova asi 1.5hod, cekani v cekarne 1.5hod., cas ztraveny u lekare 8min.(nemam cas, mam hodne lidi v cekarne) slova pani MUDr. Vse bylo telefonicky dohodnuto predem se setrickou, ze pani doktorka me vezme na vysetreni.
Silně nedoporučuji!!!

Nepustí ke slovu, takže jí vlastně ani nemůžete říct, jaké máte problémy a co byste po ní chtěli. Navíc během poslední návštěvy řešila v průběhu vyšetřování věci, na které si zrovna vzpomněla... Nejhorší jednání, které jsem kdy u doktora vůči pacientovi začila!! Silně nedoporučuji!!!

Nechá vás říct, tak 3 slova a pak vám řekne: "ticho ticho už budeme zase ticho". Pořád si pro sebe mele: "hmm, jo, tááák...jo takže..hmm...jojo počkat, hm "...a když se rozmýšlíte víc jak 5 vteřin tak na vás vyštěkne Co vlastně chcete?! ...

Skvělá lékařka...Mám ji nejblíže a nikdy bych k nikomu jinému ani nešla...

Báječná lékařka, která nejen léčí velmi odpovědně, ale je nápomocna radou. Vřele doporučuji.

Zkusena kvalitni lekarka s toleranci k pacientovym pozadavkum.