MUDr. Hana Bucherová

Zubař Více

Troubelice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 371, Troubelice

paní doktorka je vynikající specialista,jsem s ní hodně spokojená,její přístup i k mému synovi,DOPORUČUJI VŠEM

Odešla jsem od MUDr. Bucherové a byla to nejlepší věc v mém životě, není schopná řádně odvrtat kaz a pak ho zaplombuje, moje nová zubařka mi opravila 7 zubů, takže všechny plomby, které jsem měla v puse. Bolely mě čelisti díky špatně odvedené práci MUDr. Bucherové a navíc pokud se považuje za zubařku a udělá rentgenový snímek tak by měla být schopná rozpoznat co na něm je...tuhle zubařku může pochvalit snad jen malé dítě, které má první zuby a nebo člověk co už své vlastní zuby nemá...

Nejlepší zubařka, s jakou jsem se setkala. Chodím k ní od dětství a svého syna k ní dovedu taktéž:-)

Navštěvujeme paní doktorku celá rodina. Můžu vřele doporučit. Umí to s malými dětmi, které se zubaře bojí.

Srpávný stomatolog, ošetří vždy i když není člověk zrovna objednán, kdykoliv je ochotná ošetřit, velice příjemná a milá i její sestřička, jsem velice spokojen.

Moc hodná paní doktorka, takových kdyby bylo víc

Chodím k paní doktorce já i maminka již asi 20 roků a mohu vřele doporučit. Paní doktorka je zlatíčko, vždy se usmívá a sestřička taktéž.

Již léta navštěvujeme s rodinou tuto paní doktorku. Mohu o ní napsat jen samá pozitiva, milá, příjemná prostě výborná lékařka profesionálka. Její sestřička je takové sluníčko, které nás dovede zahřát. Co dodat? Jen si přát takových lékařů co nejvíc.