Revmatologická ordinace
Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ordinace Jiný

Poprvé na doporučení vyčkáno přes 2 hodiny. Zbytečně. Lékařka nám sdělila, že bere jen objednané. Za 14 dní objednaná návštěva. V čekárně v půl 4 bylo 21 pacientů. Ordinační doba do 17. Tak že ,raději jinam, kde je jednání jiné,slušné.

Pani doktorka je mila, snazi se pomoci, svou praci dela velmi dobre. Jsem rada, ze se lecim prave u ni. Doporucuji.
Helena

Doktorka Brabcová mě zbavila otoku kloubů na ktrerý sem leta trpěl. Za to můžu jen děkovat. Díky moc!!!

Pani doktorka mi moc pomohla.Je to clovek na svem miste.Je mila a snazi se pacientum pomoct.Mohu jen a jen doporucit.

Paní doktorka mi pomohla, když jsem měla velké bolesti. Vystřídala jsem řadu doktorů, ale pomohla mi až ona.

Paní doktorka mi pomohla s mojí artritidou. Na mě obyla milá

šílená ženská...

velmi rád bych ohodnotil, v zájmu pacientů, práci paní doktorky. Je mi 51 let a zhruba před 10 lety jsem začal mít pohybové potíže související s bolestmi kloubů, které začaly být postupem času velmi omezující.
Upřímně řečeno. Paní doktorka Vám v ordinaci neudělá kávu, ba dokonce ani masáž chodidel, ale po velmi dlouhé době, kdy jsem bloudil mezi lékaři po Plzeňském kraji jsem našel revmatologa, který má zájem o moji léčbu a pracuje se mnou. Jsem velmi rád, že již neslyším termíny jako "léky časem zaberou", nebo "to už lepší nebude". Můj zdravotní stav po několika měsících zlepšil na více než přijatelnou úrovneň.

PS: Velmi mě pobavily komentáře o chování. Lidi, zamyslete se nad sebou. Nejedete do lázní, ale k lékaři, který vás tam má X za den a každý si mu jen stěžujete, co vás bolí. Přál bych vám zažít pár obvodních lékařů v kraji.

°

nemyslím, že práci rozumí dobře. a to její chování k pacientům je do nebe volající!!!