Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé osoby. Docházela jsem kvůli těhotenské cukrovce a nakonec mi bylo líto, že porodem moje návštěvy u nich skončí. Moc děkuji za skvělou péči

M
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem se dostala s tehotenskou cukrovkou. Je moc milá a empatická. Byla jsem z diagnózy vystrasena a nevěděla jsem, co mě čeká. Paní doktorka mě uklidnila a vše v klidu vysvětlila, nastavily jsme dietu. Vřele doporučuji!!!

E
Ověřený profil

Jestli se můžu zeptat, bere paní doktorka na čas,nebo objednává na den? A pokud na čas, jakou má prodlevu? Děkuji všem za odpověď.


B
Ověřený profil

Paní doktorka MUDr hana Boukalová mne ošetřuje přes dvacet let. Nemá chybu vždy hledá ty nejpřijatelnější cestičky při léčení mé silné cukrovky. Děkuji.


Ověřený profil

Nepříjemná, hrozné jednání, těhotné prý nebere, tak ať nezdržuju a najdu si jiného lékaře. Takové chování jsem dlouho nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


s paní MUDR.Boukalovou jsem velice spokojen jak po stránce odborné tak lidské.Moc děkuji za předoperační a pooperační úpravu glykemie .Byla zvládnuta na výbornou. ještě jednou děkuji. Soukup František


snaží se vyslechnout problémy pacienta, důsledná a pečlivá


Paní doktorka Boukalová je výborná, poradí , všechno vysvětlí má vřelí přístup k pacientům. Jsem ráda že k takové výborné doktorce mohu chodit. Moc jí za všechnu péči děkuji. Jarka


Paní doktorka Boukalová je poklad mezi doktory. Dnes jsem u ní byla poprvé, s těhotenskou cukrovkou. Šla jsem k ní vystresovaná, vystrašená a odcházela s úsměvem na tváři, s úlevou a s pocitem, že to zvládneme. Moc mi pomohla, poradila, uklidnila a povzbudila. Je milá, k pacientům přistupujue jako k lidem, a né jak k číslu v kartě. A to je pro vyděšené těhulky jako balzám na duši :) Díky za ní!!!! :) Jarmila S.


Ověřený profil

Paní MUDr. Boukalová je nejen odborníkem, ale i člověkem. Když se pacientovi zrovna nevede, umí pacienta povzbudit a "napravit". Z jejího jednání vyzařuje snaha nejen ulehčit diabetikům jejich k nezávidění hodný život, ale hlavně vrátit je k pokud možno plnohodnotnému životu. Prostě, člověk na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu