Zubní ambulance - ortodoncie
Tovární 14, Znojmo

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI ! Každý úkon byl bolestivý,proto jsme se rozhodli odejít k jinému lékaři a naprosto jiný přístup i léčba. Své dítě bych paní doktorce rozhodně nesvěřila.

Hodnotím rozhodně negativně. Doktorka i sestra - špatný přístup ke klientům. Prostě nedoporučuji.

Ze začátku je pání doktorka velice milá a příjemná, ale jen do té doby dokuď dítě chodí s rodiči a je ještě malé. Jednou jsem omylem spletla termín o jeden den a šla jsem tam bez mámi, sestřička mě tak sjela, že jsem uplakaná volala mámě a jak mile tam zavolala mamka, tak vše bylo v pořádku a to mi bylo 13let. Poté nastal velký problém s padáním zámečků, to jsem tam byla každý měsíc a i víckrát a přitom jsem vše dodržovala a paní doktorka byla čímdál víc příjemná. Po špatných skušenostech jsem přešla k jinému lékaři a vše bylo v naprostém pořádku. Ale každý má svoji zkušenost, pro mě od určité doby bylo trauma tam chodit a dodnes, když vidím paní doktorku nebo sestřičku se mi vybáví tato situace a to už to je 7let . K její práci nic nemám, protože za svůj krásný úsměv z části vděčím paní doktorce

Měl jsem zuby jako žralok! Dvě řady a ještě křivé! Dneska rovné a krásné! Balím na ně holky v Paříži! Au revoir!

K paní doktorce chodila moje matka, já i moje dcera. Naprosto profesionální přístup plný lidského pochopení. Stačí dodržovat pokyny lékařky a zuby vám opravdu srovná.

Paní doktorka i sestřička výborné. V dnešní době potkat zároveň vysokou profesionalitu i velmi milé, komunikativní vystupovaní je malý zázrak. Děkuji paní doktorce i sestřičce za péči o mne Díky ní mam dnes krásný úsměv a žádné trauma z nepříjemných zákroků.