Gabriela Zajícová , veterinář Polička

MVDr. Gabriela Zajícová

Uložit

Veterinář Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 77, Polička
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka Zajícová je skvělá veterinářka, vstřícná, vždy usměvavá, citlivá ke zvířátkům a s ochotou pomůže..prostě je nej!


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemoc psa

Opakovaně nejlepší diagnóza nemoci pejska. Obě veterinářky mají skvělý vztah ke zvířatům. Obětují akutním případům i volné dny. Rozumí své práci. Jezdím k nim až z Brna. Stojí mi to zato.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Štěně

S paní doktorkou již spolupracuji dlouhé roky. U první boxerky mi pomáhala s onemocněním srdce a následně zavodňováním plic. Boxerka se dožila 11 let. U druhé boxerky jsme spolupracovaly 10 a půl roku. Ke konci už byla velmi nemocná osteosarkom na kosti a metastázy. Dělala co mohla až do konce kdy jsme obě seděli nad pejskem který umíral.Po té tak rychle vystřelila, že si nenechala za injekci ani zaplatit. A ted máme štěňátko nové a zase s ní ráda spolupracuji. Ochotně přijede i domů. Pokud je problém přiletí z domu do ordinacetřeba v sedum večer. Zvířátka ji mají rady. Necpe pokud to není třeba člověku preparáty za tisíce a mám více známých kteří ji chválí. Jezdí za ní i lidi z Bystřice nad Pernštejnem. Za mě velké 1.


Ověřeny pacient

Chodím sem na veterinu už pěknou řádku let...obě dvě paní doktorky jsou skvělé. Paní doktorka Zajícová mi teď velmi pomáhá s vážně nemocným pejskem (onemocnění ledvin a štítné žlázy) - snaží se dělat vše pro to, aby byl Fidoušek zase v pořádku. Máme ještě štěně a kocoura - takže teď chodíme ve třech a paní Zajícová je prostě úžasná. Zvířata miluje a zajímá se o ně víc než by musela. Neměnila bych!!!! P. Lopourová


I

Názor přidán dne 23.08.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Doporučujeme paní doktorku Čižinskou, vždy našemu retrívrovi pomohla. Je ochotná, pečlivá a milá. Dino ji zbožňuje :)


Máme ty nejlepší zkušenosti jak s paní doktorkou Čižinskou, tak i Zajícovou. Ochota, pozitivní přístup, pečlivost. Vysoce oceňujeme snahu o alternativní přírodní léčebné postupy. Naši kokršpanělé je zbožňují a na veterinu se (čtete správně) vždy velmi těší.
Jankovi


Paní doktorka Zajícová je super. Chodíme k ní s 3 pejsky a 3 kočkami. Pohotově přijela i k úrazu naší fenky. Je velice ochotná a má zvířata ráda a to je pro nás rozhodující kritérium pro nejlepšího veterináře.
Sčepkovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti