Gabriela Matheislová, praktický lékař

MUDr. Gabriela Matheislová

Uložit

Praktický lékař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Malá Strana 70, Vřesina
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu šikovná, pečlivá a naprosto jí důvěřuju. Jinak bohužel musím souhlasit s těmi, kdo kritizují dlouhé čekání na ošetření. Vidím, že se to během let vůbec nemění. Stále platí, že ordinační doba je napsaná od 7.00, sestra přichází teprve kolem půl osmé a když máte velké štěstí, začne paní doktorka ordinovat v osm. Pak záleží, kolik známých si ještě vezme bočním vchodem z chodby. O změně lékaře ale zatím neuvažuju - chodím sem jen tehdy, když je mi opravdu špatně, a pak na nějaké hodině člověku nesejde. Dojíždět do Ostravy by zabralo taky hodně času.


M
Ověřeny pacient

Naprosto úžasná lékařka, vstřícná, obětavá - je pro naši vesnici a nás pacienty to nejlepší, čeho se nám mohlo dostat. Se sestřičkou jsou naprosto skvělý tým, nikdy nikoho neodbudou ani po ordinačních hodinách. Já osobně i všichni členové naší třígenerační rodiny ji máme velice rádi a v čekárně rádi počkáme, protože víme, že se našim zdravotním problémům bude plně věnovat.Velice si jí vážím. Zažila jsem totiž lékaře, který vůbec neotvíral lékařské zprávy z odborných vyšetření a dával mi léky, které můj zdravotní stav zhoršovaly. A proto obdivuji její pečlivost, která je pochopitelně časově náročná. Díky, paní doktorko, díky, sestřičko, za to, jaké jste.


M

Šílená čekací doba,sestra si není schopna udělat objednávkový systém,hodně lidí chodí tkzv.bokem.Příjdete ráno v 6:30 jste již 3 na řadě.Doktorka má odnici od 7:30 ale teprve- a to pravidelně přijíždí až po půl osmé do ordina-takže než se převlíkne,udělá čaj je osm.A vy i když jste třetí na řadě-jste v ordinaci nejdříve po deváté hodině.Jsem rád že jsem tuto ordinaci opustil a šel do jiné.....a to i přesto,že bydlím kousek od této ordinace a na naši vsi jiná není.Raději dojíždím k lékaři který má objednávkový systém,nebaví se s každým pacientem 20 minut- a to i když jde pouze pro léky.Opravdu tuto ordinaci nedoporučuji.A pokud stále váháte-zajděte si sednout někdy do čekárny....uvidíte za jak dlouho byste přišli na řadu.A nedejbože aby vám bylo opravdu špatně a cítili jste se mizerně.V čekárně je hluk jako v hospodě-opět sestra nezasáhne když je tam 5-6 lidí jen pro léky a spustí mezi sebou debatu,jelikož je to ves a všichni se znají.Navíc tam velmi nahlas hraje TV-kterou nejde stlumit ani vypnout.Když vás bolí hlava nebo máte horečku,je takováto čekárna na odchod.Lékařka by měla opravdu zvážit domluvu sestře,nebo jí nejlépe vyměnit.Nechápu sám jak jsem mohl tak dlouho u této lékařky vydržet.Vždy jsem si říkal-nějak to přežiji,mám to kousek....ale jednou cca předloni mi došly síly.....vzal jsem kartu a šupal jinam.....kde jsem velmi spokojen.Mirek

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Vynikající lékařka.


E

Velice si paní doktorky vážím.Umí opravdu pomoct,poradit.Doporučuji


J

Super paní doktorka.Ochotná,milá se zájmem o pacienty a jejich problémy.


V

Velmi příjemná, pečlivá, jsem spokojená s její prací i přístupem, ráda poradí, ochotná.


P

Několikrát mi velmi pomohla a nejen mě, velmi si jí vážím za její lidský a profesionální přístup.


S

Mohu jen doporučit. Opravdu odborník na svém místě. A že se tam dlouho čeká? Bohužel, kdyby to tak nebylo a nepobavila se s lidma o všech detailech, tak zase nadávají, že je odbývá...


P

Profesionalni pristup k pacientum, pecliva, vysoka odborna uroven.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti