MUDr. Gabriela Matheislová

Praktický lékař Více

Vřesina 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Malá Strana 70, Vřesina

Opravdu šílené čekací doby, odbaví cca 3 pacienty za hodinu (poliklinika Agel, Ostrava)
Moje praktická lékařka odbaví tak 20 pacientů, při plné čekárně to máte tak na 20min. U téhle doktorky s 5 pacienty v čekárně máte nějaké 2 hodiny čekání před sebou. A pozor, hodinu po otevření pověsí papír, že další pacienty nebere

Paní doktorka je opravdu šikovná, pečlivá a naprosto jí důvěřuju. Jinak bohužel musím souhlasit s těmi, kdo kritizují dlouhé čekání na ošetření. Vidím, že se to během let vůbec nemění. Stále platí, že ordinační doba je napsaná od 7.00, sestra přichází teprve kolem půl osmé a když máte velké štěstí, začne paní doktorka ordinovat v osm. Pak záleží, kolik známých si ještě vezme bočním vchodem z chodby. O změně lékaře ale zatím neuvažuju - chodím sem jen tehdy, když je mi opravdu špatně, a pak na nějaké hodině člověku nesejde. Dojíždět do Ostravy by zabralo taky hodně času.

Naprosto úžasná lékařka, vstřícná, obětavá - je pro naši vesnici a nás pacienty to nejlepší, čeho se nám mohlo dostat. Se sestřičkou jsou naprosto skvělý tým, nikdy nikoho neodbudou ani po ordinačních hodinách. Já osobně i všichni členové naší třígenerační rodiny ji máme velice rádi a v čekárně rádi počkáme, protože víme, že se našim zdravotním problémům bude plně věnovat.Velice si jí vážím. Zažila jsem totiž lékaře, který vůbec neotvíral lékařské zprávy z odborných vyšetření a dával mi léky, které můj zdravotní stav zhoršovaly. A proto obdivuji její pečlivost, která je pochopitelně časově náročná. Díky, paní doktorko, díky, sestřičko, za to, jaké jste.

Šílená čekací doba,sestra si není schopna udělat objednávkový systém,hodně lidí chodí tkzv.bokem.Příjdete ráno v 6:30 jste již 3 na řadě.Doktorka má odnici od 7:30 ale teprve- a to pravidelně přijíždí až po půl osmé do ordina-takže než se převlíkne,udělá čaj je osm.A vy i když jste třetí na řadě-jste v ordinaci nejdříve po deváté hodině.Jsem rád že jsem tuto ordinaci opustil a šel do jiné.....a to i přesto,že bydlím kousek od této ordinace a na naši vsi jiná není.Raději dojíždím k lékaři který má objednávkový systém,nebaví se s každým pacientem 20 minut- a to i když jde pouze pro léky.Opravdu tuto ordinaci nedoporučuji.A pokud stále váháte-zajděte si sednout někdy do čekárny....uvidíte za jak dlouho byste přišli na řadu.A nedejbože aby vám bylo opravdu špatně a cítili jste se mizerně.V čekárně je hluk jako v hospodě-opět sestra nezasáhne když je tam 5-6 lidí jen pro léky a spustí mezi sebou debatu,jelikož je to ves a všichni se znají.Navíc tam velmi nahlas hraje TV-kterou nejde stlumit ani vypnout.Když vás bolí hlava nebo máte horečku,je takováto čekárna na odchod.Lékařka by měla opravdu zvážit domluvu sestře,nebo jí nejlépe vyměnit.Nechápu sám jak jsem mohl tak dlouho u této lékařky vydržet.Vždy jsem si říkal-nějak to přežiji,mám to kousek....ale jednou cca předloni mi došly síly.....vzal jsem kartu a šupal jinam.....kde jsem velmi spokojen.Mirek

Vynikající lékařka.

Velice si paní doktorky vážím.Umí opravdu pomoct,poradit.Doporučuji

Super paní doktorka.Ochotná,milá se zájmem o pacienty a jejich problémy.

Velmi příjemná, pečlivá, jsem spokojená s její prací i přístupem, ráda poradí, ochotná.

Několikrát mi velmi pomohla a nejen mě, velmi si jí vážím za její lidský a profesionální přístup.

Mohu jen doporučit. Opravdu odborník na svém místě. A že se tam dlouho čeká? Bohužel, kdyby to tak nebylo a nepobavila se s lidma o všech detailech, tak zase nadávají, že je odbývá...