Gabriela Křečková, pediatr

MUDr. Gabriela Křečková

Pediatr Více

č.d. 340, Křižany
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělá,empatická,naše dětská lékařka již 17 let,moje děti ji mají rády,vždy se snaží pomoci,nikdy jsem ji nezažila naštvanou nebo otrávenou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Velice ochotna vždy příjemná a dobra lékařka děti ji mají rádi je videt ze její práce ji baví a za to ji opravdu děkuji a tleskam

Při prvním setkání nás hned nadchla.....je hrozně milá, příjemná....a pro nás složité a nesrozumitelné věci vysvětlí jak laikovi, takže jsme z toho i my moudří. Velice doporučuji.....!!!!

skvělá pediatrička,perfektní přístup k dětem i rodičům ,pokud se jí něco nelíbí okamžitě posílá ke specialistům,mé děti i děti mých známých k ní chodí rádi,jak se říká,,Pro tuto práci se narodila a dělá ji s láskou"

Na tuto paní doktorku nedám dopustit. Milá k dětem i rodičům, pečlivá, trpělivá, ochotná. Pokud nestačí vybavení její ordinace, nemá problém poslat pacienta ke specialistovi. Mohu ji jen doporučit