Kutnohorská 852, Kostelec nad Černými Lesy

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

S panem doktorem mám samé pozitivní zkušenosti. Chodím k němu se dvěma pejsky už 7 let a vždy nám pomohl. Je vidět, že má zvířata moc rád. Na odbornější vyšetření posílá do Českého Brodu, protože nemá vybavení v ordinaci, což beru jako malé mínus. Cenově je velmi přijatelný.

Pan doktor vždy poradil a ošetřil jak našeho pejska tak i kočičku dle představ nic nehrotí nepřehání a nevnucuje a nebylo to předražené.

Prosli jsme hodne veterinaru a musim rict, ze o zviratka pecuje nadherne, skoro je oprasuje!! Kdykoliv, i mimo ordinacni dobu vas prijme, neni pro nej nic problem. S obema psy k nemu chodime, pritel uz nekolik let, zachranil mu tenkrat pejska, ktery tu byl 16 let (kokrspanel-coz je supr vek) a ja s mym buldockem si ho moc pochvalujeme! :-) panu doktorovi dekujeme za vse a cenime si vasi pomoci a toho, ze jste, protoze takovych lidi je strasne malo!!! DEKUJEME MOC!!!

Pan doktor je velmi dobrý veterinář. Chodím k němu již delší dobu s králíčkem. Vždy se přizpůsobí a je velmi ochotný a zdvořilý. Jsem s ním velmi spokojena, všem vřele doporučuji. :)

Návštěvu tohoto veterináře rozhodně nedoporučuji. Po operaci našeho psa nasadil antibiotika na dva dny !!! O další antibiotika jsem si museli říkat sami. Pooperační rána se samozřejmě nehojila a i přes každodenní čištění a ošetřování rány z naší strany to málem skončilo fatálně. Po více než 3 týdnech "léčení" u pana Malé jsme nevydrželi a navštívili jiného veterináře, který nám sdělil, že byla podávána 1/3 dávka antibiotik než by měl pes dostat. Po nasazení silnějších antibiotik se pes zlepšuje hodinu od hodiny. Pokud tedy nechce o svého miláčka přijít, panu Malému se obloukem vyhněte!

K panu Malému chodím pravidelně se všemi svými zvířaty, když se naší fence dostala plíseň do odřeniny, do týdne se, po návštěvě veterináře (a aplikaci mastičky:-)), rána zahojila. Též k panu Malému chodím pravidelně se svou fretkou, která ochrnula po pádu na zadní tlapky a nyní se díky panu veterináři zotavuje. Nechala jsem také vykastrovat své morče (samce), u kterých je kastrace náročná, kvůli dobrému hojení, apod, když je kastrace provedena špatně, zvířátko může mít problémy, náš morčák žádné neměl a je krásně zahojený. Takže tohoto veterináře mohu jen doporučit, pokaždé mi (zvířátkům) pomohl.

Chaotický lékař, na počátku hovoru nad zvířetem něco řekne, ke konci již na to zapomene, je nutné mu vše připomínat. Osobní špatná zkušenost - neumí dobře vykastrovat v našem případě kočku, ponechal v ní vaječník, takže i po kastrace (sterilizaci) nadále hárala, po roce při samozřejmé změně lékaře, nový veterinář provedl rekastraci, našel zapomenutý vaječník a na něm díky špatnému podvázání cystu. (tolik cituji nového veterináře). Toho lékaře naprosto nedopočuji.