MUDr. František Krčmář

Praktický lékař Více

Obrnice 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Mírová 171, Obrnice

U svého lékaře jsem již od svých studentských let, kdy mezitím fungoval i dorostový lékař. Ale stále se dál, už asi 25 let, držím svého lékaře. Jsem spokojená s jeho péčí a ikdyž se tváří jako pokerový hráč, umí se i usmát .... Jistě vím, že mne nezanedbává a pokud mám potíže, léčí ! Já jsem spokojená a držím palce panu doktorovi, ať je dál tak fit a může dál tu pro nás fungovat.

Vždy vstřícný a ochotný pomoci pacientovi.Mlej Miroslav

Chodím k MUDr.Krčmářovi už od jeho začátků v Obrnicích a semnou skoro celá rodina,vážím si ho za jeho vstřícný
přístup k pacientovi a tím myslím svého taínka,když onemocněl rakovinou a pan doktor k němu docházel kdykoliv bylo potřeba!! Proto nechápu některé komentáře......... MUDr. F.Krčmář je výborný praktycký lékař,mě i mé rodině
vždy ochotně jako dobrý lékař pomohl a snažil se nic nezanedbat!!! Růžena Knížková.

Tragedie, to je opravdu podnikatel a ne lékař,

nejleší,neochotnější,perfektní pan doktor

Dobrý lékař.

jsem spokjená a vždy vyjde vstříc

Dobrý podnikatel