Královský vršek 3177/3, Jihlava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Při kastrace byla zjištěna falešná březost, vše profesionálně vyřešeno

Umístění: Ordinace Jiný

S prací p. doktora jsme 100% spokojeni. Pomohl nám se začátky štěnda, veškerá vyšetření TOP, pomoc o víkendu není problém.
MOC DĚKUJEME

Umístění: Ordinace nemoc

Katastrofa léčil nám pejska na průjem a střevniho bacila a do 3 měsíců nám umřel na nádor na slezině který jiná lékařka ihned diagnostikovala pohmatem ale bohužel už bylo pozdě.Takže pozor na něj!!!

Jsem naprosto spokojený. Vždy navrhne nejlepší variantu, případně dá alternativy, řeší problémy komplexně. Úžasný přístup jak ke zvířatům, tak k jejich páníčkům, kterým vše vysvětlí. Prostě kapacita ve svém oboru.

Velikánská spokojenost s jeho přístupem k jakémukoliv problému,veliký profesní a lidský přístup.Po telefonické domluvě je vždy ochotný a to i v neděli poskytnout radu , nebo přímo vyšetření v ordinaci a při závažnějším problému přijede.Díky

Nejlepší veterinář, opravdu odborník, hodně praktických zkušeností, perfektní člověk.

Chodíme k němu už 10 let a jsme spokojení. Nemá žádné přemrštěné ceny, vždycky nám vše vysvětlil, prohodil pár vtípků. Zvířat se nebojí, ví, jak je má chytit a je to asi nejklidnější pan veterinář, kterého znám. Už dostal pár kousanců a stále to nevzdal. Ke zvířatům má vztah a to se v dnešní době velmi cení.

Pan Kostka je opravdu moc fajn člověk, se svojí paní jsou sehraná dvojka, když potřebujete nějakou operaci, všechno nám vždycky vysvětlil a co se mi líbí nejvíc, že nás netlačí do žádných drahých zbytečností:-) Chodíme k němu se psem i kočkama už snad 8 let a proti zkušenostem u jiných veterinářů je to vždycky příjemná záležitost - i pro psa.-)

K panu doktorovy chodíme už 10 let a kočkama i s psama a jsme s nív velice spokojeni. Vždy je příjemný, vše nám vysvěltí a poradí.