MUDr. Filip Václav

Praktický lékař Více

Veřovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 530, Veřovice

Pan doktor Filip je perfektní lékař.Není pravda,že nesoucítí s pacienty-ba naopak!!Nepoznala jsem nikdy příjemnějšího lékaře.Je milý a pacintům na rozdíl od jiných lékařů pomáhá!!!Kdyby bylo opravdu takových lékařů více!!

Doporučuji pro ty, co potřebují nemocenskou - řekněte mu to na rovinu a on Vám ji dá, ale jinak nevím, asi podle toho jak se vyspí, a jestli mu nehysterčí manželka

Dobrý lékař umí si ze vším poradit, ale jak tady pišete arogantní tak zažil jsem možná jednou ale je to jen člověk.. Někdy je den uplně na nic. Doporučoval bych.

pan doktor vaclav filip je proste super je jednicka ochota porozumneni proste super

Tak si já představuji rodinného lékaře, ten nejlepší jakého jsem poznala.Příjemný, ochotný, usměvavý, každý problém umí vyřešit a okamžitě pomůže.Kéž by byly více takových lékařů....

Je to lekar jak ma byt!!!Lepsiho jsem nezazila.Umi se chovat k lidem a hlavne resi kazdy zdravotni problem!Ja osobne mu vdecim za mnoho a jsem mu vdecna!Muj nazor je ten ze takovych lekaru jako je Mudr.Filip je hodne malo!!!!