MUDr. Feber Zbyszko

Praktický lékař Více

Bystřice nad Olší 1 adresa

Všeobecný praktický lékař
Bystřice 500, Bystřice nad Olší

Monika 36 let .Já jsem moc spokojená s panem doktorem a sestřčkou, která mi vždy dobře poradila.Chodím tam asi 6 let. Přistěhovali jsme se z Havířova. Od svých 18 let mám tetanii. Obyčejnou nemoc, která je dobře léčitelná. Ovšem, kdyby mi na ni Havířovští lékaři, specialisti, asi jako ti naši politici, přišli. Posílali mě od čerta k ďáblu. Hospitalizovali mě několikrát a nic. To jsem se musela přestěhovat, aby mi na tak banální nemoc přišli až v 34 letech!!! Je pravda, že čekací doba je hodně dlouhá, když je člověku nedobře tak je ještě delší, ale přece pan doktor je taky jen člověk a né třeba svařovací robot, který má operaci hotovou za několik vteřin!!! Podle mého názoru je pan doktor Feber, mladý i starý, opravdu "Pan Doktor". Sestřičku musím také pochválit.Je to moc milá a usměvavá paní. To se málokdy vidí. Jen tak dál. Držím palce

Dobrý den,dnes jsem objevila tyto stránky a rozhodla jsem se,také přidat komentář.K mudr.Feberovi chodím již pěkných pár let.Nebudu hodnotit,dobu,kdy jsem spokojená nebyla,ostatně zde jsou dva příspěvky,které hovoří za vše a i já se s nimi ztotožňuji.Jsem nyní mile překvapena,těmi změnami,jakými ordinace prošla.Nejdřív bych se chtěla vyjádřit k nové sestřičce,která je tam,necelé dva roky.Je mladá,příjemná a hlavně šikovná.Práce jí jde neskutečně od ruky.Vždy s úsměvem řeší všechny situace které nastanou.Snaží se všem vyhovět a urychlit čekací dobu v čekárně.Jeden pacient sedí u lékaře,mezitím zvládne pacienty,kteří přijdou jen injekci,do toho samozřejmě pořád někdo klepe na dveře a neustále zvoní telefón.I tak to všechno zvládá s přehledem a hlavně s úsměvem,což na lidi hrozně působí.Co je,ale nejvíc vychytané jsou objednávky pacientů,které mají zavedené..Jsou to prevent. prohlídy,sociální dávky,předoper.vyš atd...Mají to hezky rozepsané i v informátoru,takže stačí kouknout a hned vím,kdy můžu jít k lékaři.Čekací doba se díky tomuto systému razantně zmenšila.Takže chválím.Pokud můžu hodnotit,tak jak lékař,tak sestřička jsou výborní.Jen tak dál.Jen doufám,že nám sestřička neodejde na mateřskou,nevím totiž kolik jí je let a zda má děti.Tak jen doufejme,že tam vydrží.

Dobrý den,dovoluji si zde napsat své hodnocení na pana dr.febera ,netuším zda na staršího a nebo mladšího ,neboť je těžké to rozlišit ,protože mají jednu ordinaci a těžko říct u kterého jsem byla na řadě.Čekala jsem po odchodu posledního pacienta z ordinace 20 minut na to ,než vyšla sestra a ta se ani neobtěžovala se zeptat kdo je na řadě a suvéréně vzala paní ,která přišla jako poslední.Prý přišla na injekci ,což mi je naprosto lhostejné ,protože já si přišla pouze pro antibiotika na angínu a v autě na mě čekal manžel a 2 děti ,po té co mi švihla dveřmi před nosem jsem pouze velmi neslušně zanadávala a rozhodla se opustit pana dr .febera ,kterého navštěvuji tak 1 za 8 let .jo pardon vlastně jsem u něj byla vloni na injekci na páteř a rozhodně mě nevzal přednostně ,nevím zda se hodnocení vztahuje i na sestry ,ale pokud ano tak .....