Sportovní 244, Moravský Písek
Gynekologická ambulance

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance kontrola

Byla jsem dnes u pana doktora poprvé a ještě teď jsem z něho naprosto v úžasu. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným, sympatickým, ochotným a šetrným doktorem. Těch superlativ bych našla mnohem víc, protože jsou naprosto na místě. A nemyslím si, jak jsem tady níže četla, že by nebyl pan doktor odborník, nikdo mi ještě neřekl tolik ohledně mého problému, jako on. Takže děkuji, že jsem Vás pane doktore našla, mám ze dnešního setkání velikou radost, protože se to nestává vůbec často !!!

Pan doktor je velmi ochotný a jemný člověk. Vše vysvětlí a každé pacientce se věnuje se zájmem. Nemůžu mu nic vytknout. Navíc je to člověk se smyslem pro humor.

Pan doktor je trpělivost a ochota sama, chodím k němu teprve rok (předchozí lékař MUDr. Fajt - též vynikající) ,ale neshledala jsem nic, co by mu bylo možné vytknout. A to jsme spolu válčili už i na operačním sále. A že je ke komunikaci se mnou potřeba velká dávka humoru, pochopil ihned. :-) Děkuji moc za jeho vstřícnost! Příkopová J. Ždánice.

Dobrý den, setkala jsem se s panem doktorem sice jen jednou, byla jsem však velmi spokojená , dá se říci nadšená. Již dlouho jsem se nesetkala s tak lidksým přístupem a chováním vůči pacientovi. Díky za takové přijetí i pečlivé vyšetření.

K panu doktorovi jsem zacala chodit,kdyz si otevrel ordinaci v Mistrine,je to pan Doktor na miste,je mily,nebojim se snim mluvit snad o nicem,citim se u neho velmi dobre,jsem uvolnena,naprosto skvely cloveka je s nim sranda dokonce,nemam problem s zadnym gynekologem pred dr.Malym,ale nemela bych uz,je to opravdu fajn gynekolog.

nejsem klientkou pana Dr. Evžena Malého, ale byl u mého porodu,kdy se mi narodila dcera. Chci poděkovat za profesionální výkon a lidskost. S ošetřením po porodu jsem byla velmi spokojená a jsem i nadále. Oceňuji namáhavou a zodpovědnou práci všech doktorů.Děkuji...

Dobrý den z mé zkušenosti s panem doktorem jsem spokojená chodím k němu už několik let a vše naprostém pořádku při prvním těhotenství jsem měla problémy ke konci těhotenství jsem proležela v nemocnici aby jsem byla pod dohledem a syn přišel na svět v naprostém pořádku druhý porod byl pan doktor po celou dobu se mnou držel mě za ruku a choval se uplně suprově a dával mě energii opravdu jsem byla štastná že tam byl se mnou když manžel nemohl být u mě tímto mu děkuji a přeji mnoho lékařských úspěchů.

K psnu doktorovi jsem začala chodit teprve když začal ordinovat u nás ve Ždánicích.
Mám další debu problémy s udržením moči,jsem po gynekologické operaci.Nikdo se se mnou o tom tak nebavil a nezajmal se o můj problém.Pan doktor mne vyšetřil a doporučil léčbu,stav se výrazně vylepšil,jsem velmi spokojená.

Nebyla jsem několik let na gynekologickém vyšetření, jdena známá říkala,že u nás
pracuje nový pan doktor.Jsem starší žena, proto jsem měla obavy jak bude pan doktor reagovat. Byl na mne velmi pozorný, jemný, vše mi vysvětlit, poradil.
Vyšetřoval velmi pečlivě.Choval se s úctou.Hledal pro mne to nejlepší řešení,protože jsem složitější případ a nemohu všechny léky a každou léčbu.
Nakonec našel řešení se kterým jsem spokojená.Prostě takto si představuji
chování specialisty odborníka.

Vrátila jsem se z porodnice v Kyjově. Musím pochválit pana doktora Malého,který byl u mého porodu, sestřička namohla díte porodit,pan doktor přiskočil,vzal si rukavice, ukázal sestřičce ke má zatlačit a provedl nějako hmat a naše zlatinko je na světě, máme z ni velikou radost,Takže děkujeme.