MUDr. Eva Vítková

Červená Voda 1 adresa

Sam.ord. PL - stomatologa
MOVIOM s. r. o. 330, Červená Voda

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa prevence i problém

Vždy se snaží vyhovět termínem, je citlivá. Dokáže posoudit, co ve své ordinaci lze a co je třeba delegovat jinam. Dlouhodobě s prevencí i v případě obtíží VELKÁ SPOKOJENOST. Přeji hodně sil :)

Je dobrá,snaží se lidem pomoci.Já s ní jsem spokojená chodím pravidelně 2krát do roka na prohlídky a mám na svůj věk zuby v pořádku.Ale lidi,kteří chodí až když je zuby bolí,tak ať se nediví,že i lékaři nedokáží dělat zázraky!Škoda,že zde nenapíšou lidi,kteří jsou spokojeni a těch je většina!

Paní doktorku hodnotit nemůžu, neboť nevím jestli je nejlepší nebo nejhorší. Chodím k ní už od dětství a nikdy jsem vážnější problém zatím neměla, menší problémy jako kazy atd., vždy vyřešila bez jakýchkoliv problémů. V podstatě jsem zatím spokojená.

P.doktorka je opravdu příjemná, ale minula se povoláním.Žádný profík, špatně plní kořeny zubů, už jsem také přišel o dva zuby.Velmi slabá.

Po profesní stránce nejhorší.Půl roku mě léčila zub,korunka praskla a kořen vytrhla.Nyní čekám na zahojení a implantát v Hradci.Její laxnost mě bude stát 19 tisíc Kč.Jsem mladá a jedná se o přední zub.Přehlásila jsem se.

Dobrý den, paní doktorka je velmi citlivá, hodná a příjemná, ale po odborné stránce nejsem spokojená, i když nejsem nijak stará, přišla jsem o několik zubů (třeba když neseděla korunka, tak se protěší zub obrousil natolik, že nebylo možno na něj kousat - pak korunka, po několika týdnech, vypadla a nemám ani korunku - kterou jsem si zaplatila - ani zub pod ní..., a takto bych mohla pokračovat u dalších dvou případů). Chrup mám ve velmi špatném stavu, ale než abych šla k ní...raději budu dojíždět k zubaři, který sice není tak milý a citlivý, ale více bude dbát na udržení mých třicetiletých zubů.

Paní doktorka je velice citlivá a hodná, děti ji mají hrozně rádi.
Když v práci poslouchám, jak kolegyně trpí u ostatních zubařů, tak by ji za nic na světě nevyměnila.

paní doktorka je velice citlivá k nám pacientům,když nás bolí zuby!Snaží se aby nás to vůbec nebolelo a sestřička nám drží pečlivě hlavu.Díky Vám!

paní doktorka je velice zkušený stomatolog.nemůžu proti ní nic říci.Kdyby se tak chovali i pacienti.Ať si šáhnou na své svědomí ti,kteří ji špiní.Paní doktorka Vítková je velice dobrý,zkušený a citlivý stomatolog.Jen ať nám tady ješťe dlouho pomáhá od bolestí zubů!Děkujeme.

Děkuji této výborné paní zubařce za její odbornou pomoc a laskavost,které na mě vždy v její ordinaci čekají.