Eva Tomsová, gastroenterolog Mladá Boleslav

MUDr. Eva Tomsová

Gastroenterolog

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Ordinace gastroenterologa

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Do poradny k paní doktorce jsem, svým způsobem, chodil rád. Paní doktorka je veliká profesionálka a má také velmi lidský přístup. Kdykoli jsem potřeboval radu, nebyl problém zavolat nebo se zastavit osobně a vždy si na mě udělala čas. Velmi jsem si na to navykl a po přechodu do Motola mi to chybí.

Pani doktorka je vždy milá a ochotná pomáhat pacientům.Při každé návštěvě se zeptá jak se máte,jak se cítíte a to vše vždy s úsměvem na tváři.Mám ji moc ráda

Zlatá paní doktorka s trvale výbornou náladou,skvělým přístupem k člověku a hlavně ví,jak léčit,že nejen léky pomáhají k uzdravení,ale hlavně též dobrá nálada a příjemný úsměv.

Paní doktorko díky za léčbu,ale hlavně za Váš skvělý přístup k pacientovi a stálý příjemný úsměv,to hodně léčí a takoví lidé mají studovat medicínu,byli bychom všichni zdraví a vysmátí.

Paní doktorka je opravdu strašně milá, mám zní vždy příjemný pocit! Doporučuji!!!

Vynikající lékařka s profesionálním vystupováním lékaře.

vynikající přístup k pacientovi, milá, příjemná lékařka. doporučuji!

Paní doktorka Tomsová je vynikající lékařka s lidským přístupem k pacientovi.Není pro ni problém si s pacientem popovídat,všechno trpělivě vysvětlit a pacientovi se věnovat s příjemným úsměvem na tváři.To mi přijde hodně důležité,dobrá psychika je polovina úspěchu.Paní doktorku vřele doporučuji,je to vynikající odbornice.