Moravská 51, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Vyšetřujeme a léčíme pacienty s alergickými onemocněními, imunopatologickými stavy a podezřením na tato onemocnění

(recidivující infe...

• alergologie a klinická imunologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie alergologické vyšetření

Byla jsem na návštěvě poprvé, jelikož jsem přecházela od dětského alergologa. Musím podotknout, že paní doktorka je skvělá, velice milá, důsledná, doopravdy se zeptá na všechno, tudíž může přemýšlet v souvislostech a poradit. Dostalo se mi velice pečlivého vyšetření. Mile mě také překvapila sestřička, která mě uvítala s úsměvěm na tváři. Pozitivní taktéž bylo, že zde berou přesně na čas. Tedy vše bylo na jedničku! Děkuji paní doktorce a sestřičce za jejich péči. Jsem ráda, že takoví lidé pracují ve zdravotnictví. Ještě jednou děkuji :)

Moc hodná, milá, profesionální paní doktorka. Sestřička nejlepší, co jsem kdy potkala. Obě jsou úžasné. Na příští návštěvu se těším. Doporučuji!!!!

Vysoká odbornost, vnímaná k problému pacienta, empatická, zajímá ji celkový stav pacienta. Vždy ochotná, vše vysvětlí. Nesmírně si vážím paní doktorky Tylšarové. Všem doporučuji.

Paní doktorka umí vysvětlit způsob i důvod léčby. Přístup k pacientovi i že strany sestry velmi příjemný

Úžasný přístup paní doktorky i sestřičky. Poradí vždy se vším i s tím, co by nemusela řešit. Vřele doporučuji !!!!

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie spirometrické vyšetření

Paní doktorka na mne jako na pacientku udělala jen ten nejlepší dojem, myslím, že je ve svém oboru velmi dobrá. Sestřička milá, profesionální a nesmírně ochotná. Až překvapivě super ordinace v dnešní době - po lidské i medicínské stránce.

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Paní doktorka Tilšarová i sestra jsou velmi příjemné a jejich chování je na vysoké úrovni , rovněž tak odborné znalosti. Sestřička vítá pacienty s úsměvem a je velmi milá. Rovněž tak paní doktorka, která mne vždy vyslechne a poučí o léčbě . S tak kvalitním přístupem k pacientovi se setkávám jen zřídka.

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Nejlepší paní doktorka, pomohla mě i synovi, je velmi pečlivá, vše řeší dopodrobna, vysvětlí... Taky sestřička je super, milá, ochotná. Kéž by bylo více takových!

Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci. Jen málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho problémy... I touto cestou velmi děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace.

- obrovská snaha rozklíčovat zdravotní problém (dotazy na všechny možné souvislosti)
- moderní (výsledky vyšetření emailem)
- velmi příjemná komunikace (pocitově :)
- zájem o vývoj zdravotního stavu ("Za cca 1,5 měsíce mi prosím zavolejte, zda se vám po předepsaných lécích ulevilo" - to mi ještě žádný doktor nenabídnul :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

má neustálé potíže s imunitou, průjmy, stresem a nechutí k životu. Přesto, že absolvovala spoustu vyšetření, lékaři si s ní nevědí rady a já též ne, chci jí pomoci.

z Vašeho dotazu je jasné, že k řešení potíží Vaší dcery nebude stačit péče jednoho lékaře, ale komplexní péče lékařů několika oborů. Vzhledem k tomu, že nemám žádné konkrétní údaje, o která vyšetření šlo a jaké byly výsledky, nejsem vůbec schopná se k postupu nijak vyjádřit. Poraďte se na dalším postupu s praktickým lékařem, který má všechna vyšetření k dispozici a jistě Vaši dceru nejlépe a komplexně zná.

S pozdravem

MUDr. Eva Tilšarová

Hezký den, paní doktorko,

mám rozedmu neléčenou rozedmu plic diagnostikovanou před cca 7 lety. Nejsem kuřák, příčinou byl zřejmě přechozený zápal plic v USA během mého pracovního pobytu. Zatím nevykašlávám, ale tvoří se mi bílé hleny, silně se potím i při malé námaze, samozřejmě se zadýchávám a celkově jsem stále unavený.
Pokusil jsem se o objednání k Vám on-line a pokud neuspěji touto cestou, prosím o laskavé sdělení možného termínu návštěvy.

Děkuji předem a zůstávám s pozdravem

s diagnosou rozedmy plic je vhodné se obrátit na plicního lékaře, který je hlavním lékařem
pečujícím o pacienty s tímto onemocněním. Tento posoudí, zda je nutné upravit léčbu event. provést nějaká další vyšetření.
Pokud by bylo doporučeno imunologické vyšetření a chtěl jste být vyšetřený u nás, je možné se objednat telefonicky na číslech uvedených na našich webových stránkách.

S pozdravem

MUDr. Eva Tilšarová