MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Vyšetřujeme a léčíme pacienty s alergickými onemocněními, imunopatologickými stavy a podezřením na tato onemocnění (recidivující infekty, chronic...

• Alergie dýchacích cest
  • Potravinová alergie
  • Alergie na léky

• alergologie a klinická imunologie
  • vnitřní lékařství - interna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie alergologické vyšetření

Moc hodná, milá, profesionální paní doktorka. Sestřička nejlepší, co jsem kdy potkala. Obě jsou úžasné. Na příští návštěvu se těším. Doporučuji!!!!

Vysoká odbornost, vnímaná k problému pacienta, empatická, zajímá ji celkový stav pacienta. Vždy ochotná, vše vysvětlí. Nesmírně si vážím paní doktorky Tylšarové. Všem doporučuji.

Paní doktorka umí vysvětlit způsob i důvod léčby. Přístup k pacientovi i že strany sestry velmi příjemný

Úžasný přístup paní doktorky i sestřičky. Poradí vždy se vším i s tím, co by nemusela řešit. Vřele doporučuji !!!!

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie spirometrické vyšetření

Paní doktorka na mne jako na pacientku udělala jen ten nejlepší dojem, myslím, že je ve svém oboru velmi dobrá. Sestřička milá, profesionální a nesmírně ochotná. Až překvapivě super ordinace v dnešní době - po lidské i medicínské stránce.

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Paní doktorka Tilšarová i sestra jsou velmi příjemné a jejich chování je na vysoké úrovni , rovněž tak odborné znalosti. Sestřička vítá pacienty s úsměvem a je velmi milá. Rovněž tak paní doktorka, která mne vždy vyslechne a poučí o léčbě . S tak kvalitním přístupem k pacientovi se setkávám jen zřídka.

Umístění: MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

Nejlepší paní doktorka, pomohla mě i synovi, je velmi pečlivá, vše řeší dopodrobna, vysvětlí... Taky sestřička je super, milá, ochotná. Kéž by bylo více takových!

Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci. Jen málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho problémy... I touto cestou velmi děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace.

- obrovská snaha rozklíčovat zdravotní problém (dotazy na všechny možné souvislosti)
- moderní (výsledky vyšetření emailem)
- velmi příjemná komunikace (pocitově :)
- zájem o vývoj zdravotního stavu ("Za cca 1,5 měsíce mi prosím zavolejte, zda se vám po předepsaných lécích ulevilo" - to mi ještě žádný doktor nenabídnul :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

má neustálé potíže s imunitou, průjmy, stresem a nechutí k životu. Přesto, že absolvovala spoustu vyšetření, lékaři si s ní nevědí rady a já též ne, chci jí pomoci.

Dobrý den,

z Vašeho dotazu je jasné, že k řešení potíží Vaší dcery nebude stačit péče jednoho lékaře, ale komplexní péče lékařů několika oborů. Vzhledem k tomu, že nemám žádné konkrétní údaje, o která vyšetření šlo a jaké byly výsledky, nejsem vůbec schopná se k postupu nijak vyjádřit. Poraďte se na dalším postupu s praktickým lékařem, který má všechna vyšetření k dispozici a jistě Vaši dceru nejlépe a komplexně zná.

S pozdravem

MUDr. Eva Tilšarová

Hezký den, paní doktorko,

mám rozedmu neléčenou rozedmu plic diagnostikovanou před cca 7 lety. Nejsem kuřák, příčinou byl zřejmě přechozený zápal plic v USA během mého pracovního pobytu. Zatím nevykašlávám, ale tvoří se mi bílé hleny, silně se potím i při malé námaze, samozřejmě se zadýchávám a celkově jsem stále unavený.
Pokusil jsem se o objednání k Vám on-line a pokud neuspěji touto cestou, prosím o laskavé sdělení možného termínu návštěvy.

Děkuji předem a zůstávám s pozdravem

Dobrý den,

s diagnosou rozedmy plic je vhodné se obrátit na plicního lékaře, který je hlavním lékařem
pečujícím o pacienty s tímto onemocněním. Tento posoudí, zda je nutné upravit léčbu event. provést nějaká další vyšetření.
Pokud by bylo doporučeno imunologické vyšetření a chtěl jste být vyšetřený u nás, je možné se objednat telefonicky na číslech uvedených na našich webových stránkách.

S pozdravem

MUDr. Eva Tilšarová