MUDr. Eva Sváčková

Praktický lékař Více

Nivnice 1 adresa

19 názor

Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
Sadová 1030, Nivnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Paní doktorka milá, profesionální a taktní. Ano, čekací doba je tam taková, jaká je. Ale- bohužel to není jinde o moc lepší. Sto lidí, sto chutí, není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem, že :-) A co se týče sestry- zkrátka je to poslání a ne každý na to má, vykonávat toto povolání, ovšem vše má svoje mantinely a setřička by mohla a hlavně by měla změnit své chování. Ikdyž má i dobré povahové vlastnosti. Každý jsme nějaký. Jenže všeho s mírou. Nebylo by na škodu si uvědomit, že spousta jiným a mladších sestřiček nemá práci (to se týká i jiných sestřiček), co pracují v důchodu. Jinak ale k paní doktorce chodím ráda a až na nějaké drobnosti jsem vcelku spokojená a vím o čem mluvím, jsem taky od fochu a tak vím, že sestra a celkově zdravotní personál musí být profesionál a ikdyž je to někdy těžké, je důležité se přes některé věci umět povznést a být tzv.nad věcí. Já osobně zažila šikanu na pracovišti a tudíž vím, jak moc je těžké nepřenášet starosti na pacienty. Ale myslím, že tato sestřička takový problém určitě řešit nemusí a určitě tvoří dobrý a sehraný tým, proto přeju paní doktorce co nejvíce spokojených pacientů a sestřičce více trpělivosti a hlavně - s úsměvem jde všechno líp.

R
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná, poradí, pomůže, vše vysvětlí. Trpělivá, milá, vždy pozitivní, opravdový profesionál. Nevýhodou je již zmiňovaná sestra, které by neuškodilo upustit páru jiným směrem, než k pacientům, kterým asi také není zrovna nejlépe, když potřebují doktora a jsou nuceni 2 hodiny čekat v čekárně. Nebýt sestry, dala bych plný počet. Paní doktorku opravdu doporučuji.

J
Ověřený profil

Jelikoz se zde hodnoti lekar tak hodnoceni si pani doktorka zaslouzi urcite vynikajici jak za snahu pomoci tak pristup - k sestre se radeji nebudu vyjadrovat jelikoz tu neni moznos davat odecet bodu :-) Kdyz stojite u dneri a cekate na injekci tak vas serve, ze prece mate jit dal, no a kdyz dete priste na injekci a dete rovnou dal, tak vas zase serve proteze jste meli zustat cekat....


S
Ověřený profil

To že je sestra vytížená,to není žádná omluva pro chování.Však už tam nemusí být má důchodový věk.Každý má v práci svoje starosti.A navíc to dělala vždycky.Chodím jinam ale tady mám jisté zkušenosti aproto bych nikdy nepřešla.Hlavně bych na sebe nenechala tak blákat.U mé paní dr. je sestra naprostá profesionálka.Ale vím že paní dr. Sváčková je výborná.


S
Ověřený profil

Prosím,Vás všechny sestry mají hodně práce a nemají tu výhodu,že pracují v místě bydliště.Nechutná je ikdyž tam má prázdnou čekárnu.A to je o povaze ne o vytížení.Každý toho má v práci nad hlavu a nechová se jak semetrika.Jestli ji jde práce na nervy,tak ať je doma,má důchodový věk


Paní doktorka vždycky ráda pomůže, a to i nad rámec svých povinností. Je příjemná a snaží se pomoci, vzdělává se a jde jí o blaho pacienta.


Ověřený profil

Plně souhlasím se slečnou Martinou, kdyby si tam každý promenádovalů jak chtěl jak by to tam vypadalo?? Jen za tu dobu co jsem tam se pořád někdo dere dovnitř i když má čekat. řeknu vám .. v kolik kažý den vstáváte do práce?? Sestra u opaní doktorky jezdí do práce o 5 a chystá odběry... po práci jště dobré 2 hodiny jezdí po domech na opichy... stiďte se za to chování lidi :((


Ověřený profil

Pani doktorka je velice prijemna, vzdy se snazi udelat maximum, aby pacientum pomohla. Jsem s ni velmi spokojena.


Paní doktorka je jedna z nejlepších, jakou znám - a to jsem jich poznala hodně... Vždy mi vyšla vstříct a její diagnostika nemá v kraji konkurenci.


A

Paní doktorka je opravdu velice milá a to pořád, ikdyž má moc pacientů. Dokáže poradit a vyslechnout si pacienta. Na každého si u dělá čas i mimo pracovní dobu. Ale sestřičku by měla opravdu vyměnit :-( , její arogantní chování jen těžko trpím. Jen k vůli ní nerada chodím do této ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu