Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie
Denisovo nábřeží 665, Náchod

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Nedostala jsem šanci paní doktorku poznat. Přesto, že jsem byla ujištěna, že v objednací den bude objednán každý, kdo ten den zavolá, měla jsem smůlu. Termín objednacího dne se posunul, čekala jsem na tento den asi rok a půl. Od 7 h jsem volala cca 30x, stále bylo obsazeno. V 9 jsem šla do ordinace objednat se osobně a už byl na dveřích papír, že je kapacita nových pacientů zaplněna (obj. den měl trvat 7-14:30). Na paní doktorku jsem slyšela samou chválu i proto jsem chtěla, aby dcera chodila k ní, ale další rok (s nejistým výsledkem) čekat nebudu a mrzí mě její přístup k čekajícím pacientům.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Bohužel musím napsat negativní recenzi na paní doktorku a to na objednávací systém. Já rozumím tomu, že je nedostatek ortodontistů, jsou přetížené ordinace apod. Ale byl jsem dlouho před objenacím dnem ujištěn, že každý kdo zavolá nebo přijde v ten den bude 100% objednán. Já jsem volal xx krát od 7:00 a nikdo mi telefon nevzal. Tak jsem šel do ordinace sám asi na 10.30 a bylo mi řečeno, že bylo pouze pár míst, které byly okamžitě vybrány okolo 7:00. Takže bychom jenom chtěl paní doktorku poprosit, aby tyto informace říkala narovinu, že se lidé k ní s největší pravděpodobností nedostanou, aby se mohli objednat jinam. Mějte prosím úctu k pacientům a jejich problémům. Dávno bych si zašel klidně i na soukromou kliniku, kdybych věděl, že šance na objednání je téměř nulová. :( Jinak jsem dostal na ordinaci skvělé recenze, ale toto prostě nemůže být.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Mám fantastickou zkusenost. Paní doktrorka je skvělá, vsechno vysvětlí. Řekne jaké jsou možnosti a pomůže vybrat nejlepsi variantu, kterou provede na jednicku. Takovou lékařku pozlatit.
Jsem šťastná, že mě tahle skvělá paní doktorka přijala. Za pouhé tři sezení vyresila problém, který řešil před ní lékař roky a bohužel neúspěšně. Díky ní mě už nebolí kousat
S takovou radostí jsem od žádného lékaře nedocházela. Děkuji

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Pani dr. Eva Sramkova jest bardzo dobrym lekarzem. Pogodna, życzliwa i pomocna. Ma korzystne ceny i mówi dobrze po polsku ( jestem z Polski).
Panie asystentki też są super !!!
Polecam każdemu

Za mě obecně nejlepší lékař v širokém okolí! Nejen díky přístupu, ale i podrobnému vysvětlení celého procesu léčby a samozřejmě díky výsledku. Oceňuji i vstřícnost při rozdělení platby do několika splátek a když přijdete od 5 minut později, nikdo v ordinaci vám hlavu neutrhne. Doporučuji! :)

Nejlepsi ortodontistka siroko daleko!!! Znam ji od doby kdy ordinaci v Nachode otevrela a prijala me v dobe, kdy mi jiny v te dobe jediny Nachodsky ortodontista rekl,ze uz mi neni pomoci a lecbu samovolne ukoncil (byt sem jeho rovnatka nosila atd)
Pani doktorka je velmi prijemna, sikovna a hlavne velky odbornik ve svem oboru.

Jsem za paní doktorku a sestřičky opravdu rád zachránila mě zub který chtěli jiní trhat,prý nebyl potřeba rengen až u paní doktorky jsem se na rengenu dozvěděl že zub jde srovnat ušetřila mě tím starosti ale také peníze,určitě můžu paní doktorku vřele doporučit

Ahoj :) chtěla sem se zeptat kolik tak u paní zubařky stojí rovnátka na horní zuby :) nevím k jakému zubaři nebo zubařce mám jít, ale už jsem se asi rozhodla díky vašim komentářům :) prosím odpovězte co nejdříve :)

Paní doktorka je výborná, s její prací jsem velmi spokojená. Příjemná, šikovná, prostě odborník.

Musím se také přidat jen k chválení. Je to super doktorka. Prostě k ní se chodí s radostí. Nikdy jsem tam nečekala dýl jak 5 minut a šla jsem na řadu. A sestřičky? No super. Sympatické a taky hodné. Kdo se ještě rozhoduje kam jít,tak už nemusí rozhodně Mudr.Šrámková: )