Eva Šrámková, ortodontista Náchod

MUDr. Eva Šrámková

Ortodontista

Denisovo nábřeží 665, Náchod
Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Za mě obecně nejlepší lékař v širokém okolí! Nejen díky přístupu, ale i podrobnému vysvětlení celého procesu léčby a samozřejmě díky výsledku. Oceňuji i vstřícnost při rozdělení platby do několika splátek a když přijdete od 5 minut později, nikdo v ordinaci vám hlavu neutrhne. Doporučuji! :)

Nejlepsi ortodontistka siroko daleko!!! Znam ji od doby kdy ordinaci v Nachode otevrela a prijala me v dobe, kdy mi jiny v te dobe jediny Nachodsky ortodontista rekl,ze uz mi neni pomoci a lecbu samovolne ukoncil (byt sem jeho rovnatka nosila atd)
Pani doktorka je velmi prijemna, sikovna a hlavne velky odbornik ve svem oboru.

Jsem za paní doktorku a sestřičky opravdu rád zachránila mě zub který chtěli jiní trhat,prý nebyl potřeba rengen až u paní doktorky jsem se na rengenu dozvěděl že zub jde srovnat ušetřila mě tím starosti ale také peníze,určitě můžu paní doktorku vřele doporučit

Ahoj :) chtěla sem se zeptat kolik tak u paní zubařky stojí rovnátka na horní zuby :) nevím k jakému zubaři nebo zubařce mám jít, ale už jsem se asi rozhodla díky vašim komentářům :) prosím odpovězte co nejdříve :)

Paní doktorka je výborná, s její prací jsem velmi spokojená. Příjemná, šikovná, prostě odborník.

Musím se také přidat jen k chválení. Je to super doktorka. Prostě k ní se chodí s radostí. Nikdy jsem tam nečekala dýl jak 5 minut a šla jsem na řadu. A sestřičky? No super. Sympatické a taky hodné. Kdo se ještě rozhoduje kam jít,tak už nemusí rozhodně Mudr.Šrámková: )

Č

Velmi profesionální a odpovědný přístup s ascentem na kvalitu vybavení a estetického vzezření ordinace.

Paní doktorka Šrámková je jednička. Vždy usměvavá, příjemná, milá, úžasná :). Člověk se k ní vždy moc těší, je to odbornice na svém místě, vždy pomůže a vysvětlí! Kromě bezvadného srovnání zubů mě i naučila čistit si zuby, takže už 8 let jsem bez kazů :) a zubaře se nebojím. Moc ji děkuju za veškerou péči i pomoc. To samé platí i o sestřičkách - přijemné a milé. Děkuju moc.

Pro mě je to ta nejlepší ortodontistka,kterou jsem kdy měla-a že jsem jich měla:-)Nikdo mi nedokázal pomoci,dokonce mi poslední doktorka řekla,že mám dědičnou nemoc a že můj případ je velice složitý a že by doporučovala zub vytrhnot.Paní doktorka Šrámková se svým profesionálním a velmi milým přístupem mě doslova uchvátila.Nejen že mě srovnala zoubky,na které si nikdo netroufal,ale i psychycky jsem na tom lépe,protože už od dětství jsem se se zuby hodně trápila a teď se mohu spokojeně smát!!!Tímto paní doktorce a celému milému kolektivu mooooc děkuji:-)

Paní doktorka je sice příjemná, ale když přebíhá od jednoho pacienta k druhému, netíhne k tomu že by si měla umýt ruce. Když se "hrabe" jednomu pacientovi v puse, měla by si umýt ruce než jde k dalšímu.