Umístění: Náš zubař s.r.o. Dentální hygiena

Naprostá spokojenost. Perfektní péče, velmi příjemné vystupování. Kdyby takto fungovaly všechny služby, hned by ten svět byl o hodně krásnější.

Náš zubař s.r.o. (mapa)

Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena (990 Kč)

Fluoridace (300 Kč)

Instruktáž domácí ústní hygieny (450 Kč) + 2 Více

Ordinační bělení zubů (5 500 Kč)

Aplikace zubního šperku (600 Kč)

Dentální hygiena poskytuje nejen léčbu nejčastějších onemocnění v ústech, může také dopomoci ke zdokonalení estetického vzhledu Vašich zubů. Svěřte se...

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • zánět dásní

František Guman

Velká spokojenost.Opravdu dokonale "vyčistí"zuby,vše vysvětlí a jde to i s humorem.Určitě všem doporučuji.

Hodinka dentální hygieny rychle uteče v příjemné atmosféře a pěkném prostředí. Paní hygienistka všechny kroky pečlivě vysvětlí a neméně pečlivě vykoná - za mě velká spokojenost!

Milá, příjemná a má jemné ruce. Celkově jsem byl s prací spokojený. I na moje podměty byly dobré reakce a na místo se paní hygienistka vrátila bez problémů. Také je dobré, že mají ordinaci až do večera. Mohu jedině doporučit.

K Evě chodíme s přítelem pravidelně a můžeme ji jen doporučit! Během dentální hygieny vám jednotlivé kroky vysvětlí, takže víte, co vás čeká. Další plus za novou a moderní ordinaci.

Ordinační bělení zubů

5 500 Kč