Sienkiewiczova 9, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Jedině doporučuji!!! Paní doktorka je milá, očividně ví co a proč dělá. Přešla jsem k ní od jiné paní doktorky u které jsem neměla žádnou léčbu astmatu. Když to paní doktorka Škvorová viděla, zděsila se a hned to první co mi předepsala mi ohromně pomohlo. Od té doby mám pocit že se moje plíce zvětšili aspoň na trojnásobek a lék užívám dodnes. Musím také dodat, že je jedním z mála lékařů, ke kterému když jdu, tak z toho nemám stres.

NEJLEPSI PANI DOKTORKA .. OPRAVDU VSTRICNA .. A 100% NEJLEPSI

Paní doktorka je strašně mooooc hodná paní, kdykoliv mam problém se svým dvouletým synem který je u ní v poradně kvůli astmatu, ihned mi vyhoví a pomůže.Ne jednou mi pomohla když na tom byl můj syn špatně odhalila zápal plic který neviděla moje obvodní lékařka.Paní doktorka je opravdu moc hodná paní všem vřele doporučuji ani v ordinaci dlouho nečekáte

Paní doktorka Škvorová je ta nejlepší doktorka sicej e první ke které chodím a léčím se u ní s Asthmatem a alergií, ale mě vyhovuje pomohla mi když jsme n tom byla opravdu špatně a poradí doporučuji je fak výýýbornááá