Sienkiewiczova 9, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pro někoho, kdo očekává jen předepsání léků, je to určitě dobrá doktorka. Provedla synovi krevní testy, to bylo v pořádku. Ale komunikace katastrofa, vyslechli jsme si, že měl být syn dávno hospitalizovaný (ekzém různě po těle) a když jsem jí popisovala naši cestu a to, co jsme všechno podstoupili kvůli zlepšení ekzému a také naše podezření na příčinu, se kterým nám pomohla pražská lékařka, tak se nám v podstatě vysmála a o dané lékařce se vyjádřila velice hanlivě, což považuji za neprofesionální.
Tím u mě zcela ztratila důvěru. Ale jak říkám, pokud někomu vyhovuje klasický přístup (léky - potlačení symptomů, nehledání příčiny problému), tak pak je OK.

Jedině doporučuji!!! Paní doktorka je milá, očividně ví co a proč dělá. Přešla jsem k ní od jiné paní doktorky u které jsem neměla žádnou léčbu astmatu. Když to paní doktorka Škvorová viděla, zděsila se a hned to první co mi předepsala mi ohromně pomohlo. Od té doby mám pocit že se moje plíce zvětšili aspoň na trojnásobek a lék užívám dodnes. Musím také dodat, že je jedním z mála lékařů, ke kterému když jdu, tak z toho nemám stres.

NEJLEPSI PANI DOKTORKA .. OPRAVDU VSTRICNA .. A 100% NEJLEPSI

Paní doktorka je strašně mooooc hodná paní, kdykoliv mam problém se svým dvouletým synem který je u ní v poradně kvůli astmatu, ihned mi vyhoví a pomůže.Ne jednou mi pomohla když na tom byl můj syn špatně odhalila zápal plic který neviděla moje obvodní lékařka.Paní doktorka je opravdu moc hodná paní všem vřele doporučuji ani v ordinaci dlouho nečekáte

Paní doktorka Škvorová je ta nejlepší doktorka sicej e první ke které chodím a léčím se u ní s Asthmatem a alergií, ale mě vyhovuje pomohla mi když jsme n tom byla opravdu špatně a poradí doporučuji je fak výýýbornááá