MUDr. Eva Skaličková

Zubař Více

Klenovice na Hané 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 90, Klenovice na Hané

Paní doktorka je na úrovni. Předtím jsem chodila jinam a bylo to špatné, Paní doktorka mi spravila vše co šlo (ani mi nevěřila, že 3 měsíce před přestupem k ní jsem byla na preventivní prohlídce) a nemůžu proti ní říct špatného slova.
Jen by neměla pokládat otázky (na které čeká odpovědi) když Vám vrtá zub :-)

Řekl bych, že první tři negativní hodnocení jsou nesmysly. Kdo si někdy nechal dělat protézu nebo korunku ví, jaký je postup a teda záměna je vyloučená. Prostě, cizí zuby do huby nedostanu. Moje zkušenosti jsou právě opačné. Paní doktorka je vždy ochotná pomoci , je příjemná a citlivá.I sestřička je vždy usměvavá a příjemná.

Zuby, které mi paní doktorka nainstalovala do úst, mi vypadly po sejití schodů. Nevrátila jsem se tam, jelikož jsem měla strach, že mi je tam opět bude chtít vrátit. Jak posléze komentoval toto dílo jiný stomatolog, "pravděpodobně si paní doktorka zaměnila náhrady". O jak je paní doktorka šikovná, když se jí ta náhrada podaařila nasadit. Paní doktorka by měla jít učit!
Braň se člověče!

Vždy přívětivá, ochotná. Svoji práci dělá s láskou a fortelem. Je vyhledávána dětmi a pacienty, kteří mají strach ze zubaře.

vřele doporučuji, příjemná, ochotná