Náves 519, Drnovice
Zubní lékařka (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Zubní lékařka prohlídka

Velmi milá paní doktorka, ochotná, vše vysvětlí, opatrná, nemůžu nic vytknout. Jsem ráda, že mě i s dcerou přijala. Na každou návštěvu se těšíme.

K paní doktorce chodím už x let, předtím jsem se doktorů vždy bál, ale co jsem přešel k paní doktorce, tak naprostá spokojenost, zuby umí trhat jak nikdo!!! a celkově když něco dělá, tak to není ani cítit, je příjmená, ochotná-vždy všechno pěkně vysvětlí, je 100% profík, sestřička je sice trochu hořší, ale dá se to přežít...

Je přátelská a odvádí skvělou práci.

Paní doktorka velmi dobře trhá zuby,velice doporučuji.

super

jsem s paní doktorkou navýsost spokojená. předtím jsem se vždycky stomatologů bála, ale teď už ne. je to profík!

Paní doktorka je bezkonkurenčně ten nejlepší stomatolog, u jakého jsem kdy byla. Vždy je milá a dokonale se stará o pacienty.
Navíc je příjemé, když člověk přijde do ordinace, kde je čisto, voňavo a dodržují se základní pravidla čistoty na 100%. Mohu jen a jen doporučit!

Paní doktorka je velmi příjemná a svému oboru rozumí. Jsem s ní velmi spokojená.

Každého půl roku mě bolely zuby. Dnes už mám bohudík protézu.