MUDr. Eva Pangerlová

Komárov 1 adresa

Ordinace PL gynekologa
Buzulucká 480, Komárov

Umístění: Ordinace PL gynekologa Těhotenství

Začla jsem chodit k Mudr. pangerlove ve 12 týdnů když sem přecházela od jiného doktora . Začla to tím že mě zbytečně posílala do nemocnice a tam pak na mě koukali jako na blázna proč mi paní doktorka nemůže udělat ultrazvuk sama že ho musí mít. Ve 34 týdnů jsem šla na prohlídku kdy jsem řekla že necítím moc pohyby . Paní doktorka mě vyšetřila napsala zadanku do nemocnice na ultrazvuk . A při odchodu z ordinace kdy tam byla semnou i moje mamča paní doktorka řekla tak krásnou větu "ona už by to byla škoda viďte". Jako takové chování jsem nezažila a od paní doktorky odešla . Ordinace stará , přístroje staré do kterých paní doktorka musí občas bouchnut, vyptávání se na osobní život a podobně za mě chování opravdu nevhodné . Nedoporučuji.

Velice pecliva a prijemna pani doktorka. A jsem moc rada, ze prijala moji dceru... :-), ktera mela z vysetreni strach.. jsme moc spokojene... a sestricka je moc mila a ochotna..

Skvělá a velmi taktní paní doktorka. Vždy vše jasně a srozumitelně vysvětlí .Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a to už jsem poznala více lékařů a sama ve zdravotnictví pracuji.
Sestřička je milá a ochotná. Nikdy se zde necítím špatně, nepříjemně nebo trapně. Děkuji za péči. Mohu jen doporučit.
Ne všem se každý lékař může zavděčit a ne každý člověk nám padne do oka a proto jsou tato hodnocení velice zrádná, možná, až zde bude možné zveřejnit i názory lidí na člověka, který sám kritizuje, pak bude možná snadnější udělat si objektivnější názor na hodnocení. Přeji všem krásný den. Jana :-)

Skvělá paní doktorka. Vždy je velmi pečlivá a spolehlivá. Chodím k ní mnoho let a neměnila bych.

Odešla jsem ihned po páté návštěvě. Tato doktorka dělala nábor pacientek na naší škole a šly tam všechny děvčata co ještě nikde nebyly registrované tak jako já. Ordinaci měla sice pěknou, vůbec jsem ovšem nepochopila dotazy při vstupní prohlídce typu - jaké měli rodiče nemoci a na co zemřeli, což nebylo dvakrát příjemné o tom mluvit. Sice jsem setrvala, ale v 16 letech kdy začal můj pohlavní život s muži jsem měla hned po sobě dvě nehody s kondomem. Když jsem od paní doktorky žádala podruhé vyšetření kvůli těhotenství, prodala mi těhotenský test za 200Kč(nic jiného neměla) což by nebylo tak hrozné jako věta kterou mi následně řekla: "A dávejte si už laskavě pozor, aby se takové nehody už nestaly...." Nevěřila jsem vlastním uším co mi to řekla, jakobych já mohla za to, že kondom nefunguje tak jak má. Navíc mi vnucovala ihned po tom antikoncepci (samozřejmě tu nejnovější a nejdražší na trhu - v té době stála 500Kč a to už je to přes 10 let) a když jsem se s přítelem rozešla a přiznala se, že jsem antikoncepci přestala užívat, když nemám přítele, tak mi vynadala, že to takto nemůžu dělat a že musím tu antikoncepci brát pravidelně. Už jsem se u ní neukázala a narazila jsem naštěstí na lepší doktory, kteří dokáží takové věci pochopit.

Nejhorší,ještě že už k ní nemusím.Stále do mě cpala antibiotika aniž by zjistila zda je opravdu potřebuji.Ve finále se zjistilo že ve většině mi je dávala zbytečně a spíše mi tím ubližovala,některá byla opravdu silná a měla jsem pak ještě k tomu problémy se žaludkem atd...a gyn. problémy také neustávaly,spíše přibývaly.Přešla jsem k jinému lékaři,který mi vše pořádně přeléčil a jsem s ním nad míru spokojená.

Hodná, milá, vstřícná paní doktorka.

Vstřícný přístup paní doktorky i sestřičky. Způsob jednání omezuje stres z návštěvy ambulance na minimum.

Dobrá a pečlivá paní doktorka. Snaží se včas podchytit příznaky chorob a hlídat vedlejší účinky léků. Vše vysvětlí tak, aby to bylo srozumitelné. Sestřička je paní doktorce oporou, vždy má připravené podklady a k pacientům se snaží být vždy vstřícná. Cítím se zde v bezpečí.

neměnila bych.... a nemyslím, že by se z ní něco muselo páčit...