ordinace

sestra je, pravda, ostřejší a někdy dokáže být dost nepříjemná - hlavně mezi dveřma, ale jakmile jsem v ordinaci, je milá, vtipkuje. Takže se to vyváží. Doktorka je příjemná a ochotná dělat i různá vyšetření, nebrání se tomu. Jen mě zaráží, že nemají počítač. No asi není potřeba, nevím.

I když doktorka dobra tak její vizitka pro mně začíná hned v čekárně a když otevře nejen dveře ale i HUBU ta sestra tak doktorka může bejt jaká koliv ale hodnocení má díky ní mínusové=HRUZA,SESTRA!!!Dělejte stím něco paní doktorko!!!

Paní doktorka je velice příjemná.Není pravda,že se nezajímá o starší lidi,nebo že nemá zájem odborné vyšetření. Já osobně jsem přišla s chřipkou a přímo z ordinace mne nechala odvézt do nemocnice,kde mi operovali žlučník.Sestra je sice rázná,ale není to tak zlé.

Velmi příjemná a ochotná paní doktorka,vždy poradí s úsměvem,sestra rovněž bez problému...doporučuji

Paní doktorka je fajn. Sestřička je trochu ostřejší, to je pravda, ale jakmile se přes ní probojujete až do ordinace, i ona zjihne a chová se mile.

Velice příjemná a ochotná paní doktorka, doporučuji.

je to super paní doktorka ta nejlepší co jsem kdy poznal

Velmi milá, vstřícná, dobrý odborník

mám s paní doktorkou dobrou zkušenost,jsem s její prací moc spokojena

Příjemná,ochotná paní doktorka.Když bylo potřeba napsat doporučení,udělala to bez váhání.
Jen kdyby i ta její sestřička byla aspoň s poloviny tak příjemná.Chodí v teplákách a zapraném tričku.Fuj.A povahu má jak megera.
Doktorka-dobrý.Sestra-hrůza.