MUDr. Eva Müllerová

Zubař Více

Bludov 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Lázeňská 359, Bludov

K paní lékařce jsem chodila velmi mnoho let. Vždy bez problému, každý kaz vyřešila, jak jsem si myslela. Začala jsem mít problém s jedním zubem. Lékařka na tento problém přišla při preventivní prohlídce. Problém "vyřešila". Asi po třech měsících řešení jsem navštívila LSPP v Olomouci. Tam mi byl nalezena rozsáhlá pulpitida. Po této příhodě jsem si našla jiného zubního lékaře. Tento zubní lékař mi našel 11 kazů. Pod plombami paní doktorky bylo vše prohnilé, jelikož to dostatečně nevyčistila a nehodlala řešit malé záležitosti!!!! Tudíž jsem skončila v devatenácti letech se třemi umělými zuby a proplombovanou pusou. O tom, kolik to stálo kvůli zanedbáním lékařky financí, času a bolesti nemluvě. Takže Vám paní doktorko velice pěkně děkuji!!!

Nedoporučuji, pokud si vážíte svého chrupu.

Na paní doktorku si nemohu absolutně vůbec stěžovat.Je velice milá,příjemná usměvavá.Vždy a se vším mi ráda pomohla,vše vysvětlila.Nechápu,jak toto o ní může někdo napsat.Chladná?a bez citu?,jestliže s ní nejsou spokojeni tak si majíí najít jiného stomatologa a ponechat místo těm,kteří si péče paní doktorky dokáží vážit.Moc vám děkuji za Vaši pečlivou péči.