MUDr. Eva Monteiro

Pediatr Více

Žeravice 1 adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 37, Žeravice

Paní doktorka má o své práci přehled a vyhovuje mi že nemusíme s malým miminkem dojíždět někam daleko... Je hodná, snaží se všechno vysvětlit a i když ji je špatně rozumět, myslíme, že je prostě dobrá.

tak mně se zatím nestalo, že by paní doktorka na nás křičela nebo byla nemilá-to naopak, ale to je tak vše. Léky píše stále ty samé pro všechny děti a pořád dokola. Někdy koketuji s myšlenkou, že prostě si oblíbila nějaký lék a ten předepisuje. Nejsem zastáncem toho předepisovat léky za každou cenu a už vůbec ne antibiotika. Jsem také zdravotník a vím, co mají za následek. Ale nemám pocit, že by byla dobrý diagnostik. S banalitou nás pošle k odborníkovi, že na mě koukali, proč nás tam posílá, že to spraví mastička, kterou nám může napsat i ona. Naopak když měl malý 5-6 dnů průjem, tak mu neudělala stěry přes mou opakovanou návštěvu a dotaz, jestli si ještě pořád myslím, že je to jen střevní chřipka. Tu jsme několikrát měli a bylo mi jasné, že tohle je něco horšího. Nakonec měl malý průjem 9 dnů, naštěstí pil, takže jsme neskončili v nemocnici, ale myslím si podle všech příznaků, že to byly rotaviry. Možná si to uvědomila i ona později, prtoože dodatečně se mě pak ptala, jak to dopadlo. Nemyslím si, že je vyloženě špatná, ale rozhodně ne ani extra dobrá.

nic

Kdo zná paní doktorku, nemůže říct nic špatného, ani o ní, ani o její práci. Ba právě naopak, je velmi citlivá, přesná v diagnóze, erudovaná, velmi zručná a pohotová. Zvládá své řemeslo mistrovsky. Předešlé příspěvky jen potvrzují, jak si na vesnici představují léčbu. Antibiotika a šup do nemocnice. Vždyť to dělal i bývalý lékař. Je však jiná doba, ale možná, že si to někteří pacienti nezaslouží. Doporučuji paní doktorce pro takové více invazivní metody, např. penoš a přímo do ....

Pani doktorka neni nejhorsi ani nejlepsi z hlediska lečení, ale doporucuji ji . S predchudcem se nada srovnat ohledne predepisovani leku porad jeden a ten samy lek. Neni to zas tak hrozne jak pise nejaka ta pani Novakova, ale at si kazdy chodi kam chce pral bych ji žít v roce 43 at si to vyzkousi jake to bylo a pak hodnoti pany lekare Dekuji
Pavliková 72 let chodim k ni s vnoucatkama

Paní doktorka nezačíná,v Žeravicích ordinuje již třetím rokem a předtím se "zaučovala" několik let v Kyjově v nemocnici.Já k ní s dcerami chodila,jsem ráda,že jsme přešli jinam.Paní doktorka jen křičí,jak na děti,tak na rodiče,usmát se jsem ji ještě neviděla.Neléčí.Moje dcera trpěla kašlem přes půl roku,podle paní doktorky to bylo zcela normální.Prý je přeci běžné,že malé děti kašlou půl roku.Odmítla mne s dcerou poslat někam na vyšetření,podle ní byl kašel v pořádku.S druhou dcerou mne odmítla poslat na logopedii.V 6 letech neuměla říkat r a ř,podle paní doktorky ale mluvila správně,nebylo tedy nutné na logopedii chodit.Že měla jít dcera za půl roku do školy ji nezajímalo.Řekla mi,že je normální,když v 1. třídě dítě neumí r a ř.Její rada,že mám chodit s dětmi na procházky,když mají horečky mne velmi zarazila.Prý to vůbec nevadí a dětem se uleví.Chtěla bych vidět dospělého člověka,jak si vesele vyrazí s horečkou na procházku a po ní mu je líp.Paní doktorku nedoporučuji,nejeví se mi jako správná lékařka pro děti.S dětmi to neumí,rodičům nevěří.
Chtěla bych vidět,jak paní,co psala přede mnou paní doktorce přikyvuje,ano,je běžné,že dítě kašle půl roku,ano,není důvod chodit na logopedii.Paní je asi jedna z těch,která se bojí ozvat a radši nechá dítě tak,jak je.Ať si kašle,nebo špatně mluví,když paní doktorka řekla,že je to v pořádku,tak to asi v pořádku je,že.
foguszfghdft-lidi tady vyjadřují své názory na lékaře.Ty jsi také hodnotil,nevšimla jsem si ale,že by nějak kladně....Kdyby jsi k paní doktorce chodil,věděl bys,že nezačíná,ale již nějaký ten rok ordinuje.

možná už pozívá,ale nepozívala!Sama jsem ji musela říci,že dítko už má 6 týdnů jestli dítko zváží,poměří!třeba se zlepšila,nevím,ale je taky na čase jelikož má nejhorší hodnocení!!!!!!!!!!!!!!Takže by se měla rozhodně více snažit.Kdopak to píše její sestřička?

ja mam nazor ze je pani doktorka velmi dobra deti poziva na prohlidky i kojencu. jak tam nekdo pise ze nepoziva to neni PRAVDA to napsal nekdo kdo chtel asi za kazdou cenu antibiotika a pani doktorka rekla ne a je to .proste nekomu zkrivila vlasinek a uz se hodnoti ve zlem . Pani doktorka neni s tech kterí na prani rodice napise hned antibiotika protoze vi jak muze diteti ublizit . Je klidna , usmevava,hodna , posila k odbornikum kdy je potreba podle jejiho zvazeni dela odbery krve , preventivni prohlidky ,

ten kdo to tu hodnoti je ubozak chtel bych videt vas hodnotici jak by jste to zvladali stydte se pani doktorka zacina ubozaci to hodnoti ty cuchty
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Není žádný lékař,vůbec nedoporučujeme.Její léčení je hororové, navíc,když sama vidí že léky,které předepsala nepomohly měla by je nahradit,ale ona ne předepíše opět ty samé.Navíc ani neobjednává na další prohlídky kojenců např.v šesti týdnech,ve třech měsících,atd.