Praktický lékař pro dospělé
Sadová 310, Vrbno pod Pradědem

dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Velmi hodná,důsledná.Já jsem spokojená.

Škoda, že takových lékařu není víc, to by to zdravotnictví hned jinak vypadalo! Snad jen by mohla brát i na objednávku...

:-)

Opravdu výborná a vstřícná doktorka. Pomůže a poradí..:):)

Prozatím nejlepší lékařka, která mi opravdu velmi pomohla.

Je to lékařka na pravém místě.Milá,příjemná a ochotná pro pacienty najít to nejlepší řešení k postupnému uzdravení.Moc mi pomohla i když jen zastupovala mého oš.lékaře.Moc děkuji a mohu jen vřele doporučit.

je velmi starostlivá,spolehlivá,vnímavá k pacientům,kterým umí zlepšit náladu a chuť do života.

No určitě zatím nejlepší doktorka, která mě zatím ošetřovala. Za její nadprůměrný zájem o mou diagnozu ji budu navždy vdečný, mozna mi i zachranila život. Tomuto se rika 100 % péče a takto by to melo vypadat vždy a vsude. Je vzdy profesionalni, velice schopná a sofistikovaná doktorka, milá a má zájem o pacienty. Nemuzu rici pul kriveho slova. Nechova se povysene a vzdy rada pomuze...

Myslím,že mudr. je velmi dobrý odborník,který má zájem o své pacienty,což mnohdy nejdůležitější. No a taky je je velmi pohledná!!!