MUDr. Eva Kuželová

Kněžmost 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Hradišťská 193, Kněžmost

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pani doktorka Kuželová i sestřička jsou opravdu velmi milé. Pani doktorka vždy všechno vysvětlí a je opravdu moc trpělivá,milá a hodná. A já jim za vše moc děkuju.

Lepsi doktorku neznam. Kdyby vsichni doktori delali svoji praci tak, jako pani doktorka Kuzelova, tak by bylo hned na svete o trochu lepe :) snazi se vsem dat tu nejlepsi peci, je prijemna, zodpovedna a ke kazdemu pristupuje individualne :)

naprosto v pohodě

Slyšel jsem, že když se jeden zaměstnavatel chtěl zbavit zaměstnance, zavolal MUDr. Kuželové, aby to zařídila posudkem. Tento zdravý člověk tam přišel na prohlídku, ale posudek "dané práce není ze zdravotních důvodů schopen" zvrátit nedokázal. Doufám, že je to jen pomluva...
Já jsem opravdu spokojen, paní doktorka je nesmírně sympatická a snaží se lidem opravdu pomoci!

Paní doktorka je moc svědomitá,milá,lidská,pro pacienta dělá maximum,zrovna tak i sestřička,doporučuji

Pani doktorku Kuzelovou mohu po 5letech hodnotit jako naprosto vybornou. Skvely a individualni pristup ke vsem pacientum. Starostliva, pecliva, poradi a pomuze!Doktorina ji nestoupla do hlavy a kdyby byli vsichni lekari takovi jako ona, mame skoro idealni zdravotnictvi.
Opravdu mohu jen doporucit!!!!
A pani doktorko, vam dekuji za vasi peci a sestricce za skvely pristup!

Moc poctivá, lidská, příjemná a ochotná paní doktorka se stejně hodnocenou sestřičkou

Moc svědomitá,pracovitá,pro pacienta udělá maximum,všechno mu vysvětlí a je na ni vidět,že svou práci má ráda,sestřička je moc příjemná ,šikovná-doporučuji!