MUDr. Eva Kratochvílová

Pediatr Více

Jedovnice 1 adresa

12 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

Velmi ochotná se zdravým jak se říká selským rozumem. Je ochotná, vždy poradí. Také jí práce jde pěkně od ruky a člověk nestráví půl dne u lékaře. Sestřička je taky super.

H

K paní doktorce Kratochvílové chodíme s dcerou od narození. Je velmi milá a usměvavá.S dětmi a s námi rodiči to umí. Spíš přesně řečeno,umí vždy podat informace tak,že je pochopíte a rozumíte jim.Myslím si,že co se týče stanovení dg. je vždy přesná a dokáže poradit jak a co dělat a to i v případě,že zavoláte. Samozřejmě,že i sestřička je velice důkežitá a to si myslím,že platí to stejné. je to dobrá dvojka a myslím,že děti je mají obě rády i přes nějaký ten píchaneček. Rozhodně můžu paní doktorku doporučit. A samozřejmě,že s dalšími dětmi budeme opět chodit k paní doktorce Kratochvílové!!!

Nejlepší doktorka ne celém světě. Ona i sestřička velice příjemné :)


Zkušenosti, odbornost i citlivá péče.


Ověřený profil

Je to naše skvělá paní doktorka :)))


ochotná,mílá paní doktorka:)


B

Velmi hodná paní doktorka, vždy mi poradila, ale hlavně uklidnila.Velmi příjemně se k nám chová i sestřička. Čekací doba se mi nezdá vůbec dlouhá. Ochotně poradí i po telefonu a po skončení ordinační doby. Mým dětem vychází všemožně vstříc, třeba při pohledu do krku používá baterku. Pro mě je opravdu nej.


S

Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná . Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.


Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná a milá. Chodila jsem k ní jako malá do 18 let, teď léčí moji dceru a jsem s ní spokojená na 100%. Také nás navštěvovala doma, když bylo třeba. Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.


M

Výborná paní doktorka, moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům. Je příjemná, vstřícná, vždy dobře poradí a líbí se mi, že hned nedává dětem antibiotika jako někteří jiní pediatři. I sestřička je výborná, s dětmi to umí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu