MUDr. Eva Kratochvílová

Pediatr Více

Jedovnice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice

Velmi ochotná se zdravým jak se říká selským rozumem. Je ochotná, vždy poradí. Také jí práce jde pěkně od ruky a člověk nestráví půl dne u lékaře. Sestřička je taky super.

K paní doktorce Kratochvílové chodíme s dcerou od narození. Je velmi milá a usměvavá.S dětmi a s námi rodiči to umí. Spíš přesně řečeno,umí vždy podat informace tak,že je pochopíte a rozumíte jim.Myslím si,že co se týče stanovení dg. je vždy přesná a dokáže poradit jak a co dělat a to i v případě,že zavoláte. Samozřejmě,že i sestřička je velice důkežitá a to si myslím,že platí to stejné. je to dobrá dvojka a myslím,že děti je mají obě rády i přes nějaký ten píchaneček. Rozhodně můžu paní doktorku doporučit. A samozřejmě,že s dalšími dětmi budeme opět chodit k paní doktorce Kratochvílové!!!

Nejlepší doktorka ne celém světě. Ona i sestřička velice příjemné :)

Zkušenosti, odbornost i citlivá péče.

Je to naše skvělá paní doktorka :)))

ochotná,mílá paní doktorka:)

Velmi hodná paní doktorka, vždy mi poradila, ale hlavně uklidnila.Velmi příjemně se k nám chová i sestřička. Čekací doba se mi nezdá vůbec dlouhá. Ochotně poradí i po telefonu a po skončení ordinační doby. Mým dětem vychází všemožně vstříc, třeba při pohledu do krku používá baterku. Pro mě je opravdu nej.

Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná . Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.

Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná a milá. Chodila jsem k ní jako malá do 18 let, teď léčí moji dceru a jsem s ní spokojená na 100%. Také nás navštěvovala doma, když bylo třeba. Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.

Výborná paní doktorka, moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům. Je příjemná, vstřícná, vždy dobře poradí a líbí se mi, že hned nedává dětem antibiotika jako někteří jiní pediatři. I sestřička je výborná, s dětmi to umí.