Eva Kratochvílová, pediatr

MUDr. Eva Kratochvílová

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Velmi ochotná se zdravým jak se říká selským rozumem. Je ochotná, vždy poradí. Také jí práce jde pěkně od ruky a člověk nestráví půl dne u lékaře. Sestřička je taky super.


H

K paní doktorce Kratochvílové chodíme s dcerou od narození. Je velmi milá a usměvavá.S dětmi a s námi rodiči to umí. Spíš přesně řečeno,umí vždy podat informace tak,že je pochopíte a rozumíte jim.Myslím si,že co se týče stanovení dg. je vždy přesná a dokáže poradit jak a co dělat a to i v případě,že zavoláte. Samozřejmě,že i sestřička je velice důkežitá a to si myslím,že platí to stejné. je to dobrá dvojka a myslím,že děti je mají obě rády i přes nějaký ten píchaneček. Rozhodně můžu paní doktorku doporučit. A samozřejmě,že s dalšími dětmi budeme opět chodit k paní doktorce Kratochvílové!!!


Nejlepší doktorka ne celém světě. Ona i sestřička velice příjemné :)


Zkušenosti, odbornost i citlivá péče.


Ověřeny pacient

Je to naše skvělá paní doktorka :)))


ochotná,mílá paní doktorka:)


B

Velmi hodná paní doktorka, vždy mi poradila, ale hlavně uklidnila.Velmi příjemně se k nám chová i sestřička. Čekací doba se mi nezdá vůbec dlouhá. Ochotně poradí i po telefonu a po skončení ordinační doby. Mým dětem vychází všemožně vstříc, třeba při pohledu do krku používá baterku. Pro mě je opravdu nej.


S

Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná . Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.


Skvélá paní doktorka i sestřička. Vždy velice ochotná a milá. Chodila jsem k ní jako malá do 18 let, teď léčí moji dceru a jsem s ní spokojená na 100%. Také nás navštěvovala doma, když bylo třeba. Takových lékařů, jako je MUDr. Kratochvílová by mělo být více. Moc chválím a doporučuji.


M

Výborná paní doktorka, moc hezký přístup k dětem i jejich rodičům. Je příjemná, vstřícná, vždy dobře poradí a líbí se mi, že hned nedává dětem antibiotika jako někteří jiní pediatři. I sestřička je výborná, s dětmi to umí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti