Eva Kadlečková, zubař

MUDr. Eva Kadlečková

Zubař

Mikulcova 215, Opatovice nad Labem
Sam. ordinace PL - stomatologa

K této lékařce chodí celá naše rodina již 25 let k plné spokojenosti. Kéž by takových den tisků bylo více a vím o čem píši, neboť až ona nás zbavila strachu z návštěvy zubaře, takže k tomu neni co dodat. Jakl

Musím se připojit ke kladným hodnocením. K paní doktorce jsem přešla před cca 6 lety, předtím jsem navštěvovala pouze školní zubařku a musím říct, že jsem velice ráda, že jsem tak učinila. S přístupem paní doktorky jsem velice spokojená. Od té doby, co jsem u ní, jsem neměla sebemenší problém např. s vypadáváním plomb, což se mi dříve stávalo běžně. Paní doktorka vše vyšetří důkladně a precizně, není navíc problém v případě bolestivého zákroku si vyžádat injekci. A konečně jsem se přestala bát návštěvy zubaře. :-)

k paní doktorce chodím s malou pestávkou už od dětství,téměř 25let a jsou u ní i mé děti, je to odbornice ve všech směrech,at už přístupem tak vkony, opravdu doporučuji

Paní doktorka je opravdu skvělá, pečlivá. Na rozdíl od mnohých kolegů stomatologů se nesnaží na pacientech vydělat vnucováním nepotřebných zákroků. I když jsem se přestěhovala do Prahy, místa u paní doktorky se nevzdám:-)

paní doktorka je velmi pëčlivá,vždy mě dokonale vyslechne i vyšetří.je to lékařka s dokonalou znalostí ve svém oboru.rozumí nejen interním problémum.vyšetřila mi i páteř.což si myslím nebyla její povinnost.dokáže pacientovi problém vysvětlit.ve svém oboru ji velmi dobrá.neměnila bych.

Cokoli psát o paní doktorce je zbytečné, to byste se museli přesvědčit. Ale pochybuji, že má volno, protože takových stomatologů je opravdu málo a klientů, kteří by k ní chtěli chodit opravdu, ale opravdu hodně. Já mám to štěstí, že k ní chodím již min. dvanáctým rokem.

Paní doktorka je "anděl", lepšího dentistu si neumím představit. Její osobnost neguje obvyklý palčivý pocit z návštěvy zubaře.

K paní doktorce chodíme už víc jak 10 let.Jsme sni moc spokojení chodíme k ní cela rodina,i kdyý jsme se přestěhovali tak kní budeme i nadále dojiždět.

Paní doktorka je nejlepší stomatolog, u kterého jsem byl kdy v péči. Skvělý přístup, příjemné sestřičky, hezké prostředí, na úrovni vybavená ordinace (včetně návaznosti na kvalitní stomatologickou laboratoř v HK), ošetření téměř bezbolestné a přesně podle času objednání (i když čekací doby na objednání jsou někdy dlouhé, což však svědčí o rozsáhlé klientele).

Paní doktorka je člověk na správném místě. Skvělý vztah k malým dětem! Je to profík se zlatejma ručičkama.