MUDr. Eva Hanyková

Praktický lékař Více

Chlum u Třeboně 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Třeboňská 215, Chlum u Třeboně

Pokud víte, co vám je, kam potřebujete objednat a jaké prášky jsou pro vás vhodné, tak tato paní doktorka je tou pravou pro vás, protože se na vás bude usmívat a vše, co si řeknete, vám napíše!

Vůbec nejsem spokojená s pani doktorkou a proto jsem se také rozhodla přejít k jiné lékařce. V určitém věku máte nárok na různá vyšetření, které vůbec nenabídne. Odborně nevyšetří, věčně neordinuje a ve většině případů nemocí, si musíte říci, aby vás někam poslala, samotnou ji to ani nenapadne. Pokud to mám shrnout, tuto lékařku bych určitě nedoporučila.

Naprostý nezájem o pacienta.

Nejsem vůbec spokojena s prací paní doktorky, která léčila moji maminku a ani po 3/4 roku léčení, kdy maminka trpěla velkými bolestmi, nechutenstvím a zhubla 18 kg( z původních 58kg)ji nenapadlo, že by se mohlo jednat o rakovinu. V dnešní době kdy má rakovinu některý známý každého z nás...........Jiný lékař ji poté diagnostikoval okamžitě a maminka za 3 měsíce zemřela............Jednalo se o rakovinu slinivky, při níž je 90% úmrtnost, takže maminka by stejně zemřela,ale díky chemoterapii tu mohla být ještě další rok a ne umírat v bolestech bez jakékoliv možnosti paliativní léčby.
V takovou lékařku již nelze mít důvěru..........

Paní doktorka je nejlepší.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je milá stejně jako její sestřička.
V případě nutnosti přijede i za pacientem domů, což se v poslední době moc
nevidí. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní a můžu jí jen doporučit!!!!

VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ.PLNĚ DOPORUČUJI !!!!