MUDr. Eva Hančilová

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 78, Horní Maršov

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 326, Mladé Buky

Výborná a velmi ochotná paní doktorka. Chodila jsem k ní já a oba moji sourozenci, teď ji navštěvuji i se svým synem a vždy nám poskytla velmi odbornou a laskavou péči. Sestřička je také velice milá, takže za nás všechny naprostá spokojenost.

Paní doktorka je skvělá, jak odborně, tak lidsky. Umí poradit, není pro ní problém poskytnout radu i po telefonu i mimo pracovní dobu - v 9 večer. Je ochotná a obě mé děti k ní chodí rády. Sestřička je moc milá, pamatuje si všechny podrobnosti o dětech. Nikdy bych neměnila!

Paní "doktorka"..toho nepozná víc,mě například řekla že mám velmi závažnou chorobu,načež z toho byla normální alergie.a o přístupu ani nemluvě,nikdy bych jí dítě nesvěřila.

K paní doktorce Hančilové dojíždíme z Janských Lázní a to ráda. A jak tu někdo NEPODEPSANÝ naznačil, že nebude soudit a pak soudí a nepodepíše se pod svůj názor tak co si o tom myslet. Podle mě je to velmi profesionální doktorka a jsem ráda, že nemusím dojíždět do Svobody n/Ú a to říkám ze svých zkušeností. A pro ty co nechápou proč se podepisuji Svobodová, protože se tak jmenuji a děti jsou Čožíkovi. Svobodová

K paní doktorce Hančilové dojíždíme Janských Lázní a to ráda. A jak tu pán naznačil, že nechce soudit a pak "soudí a odsoudil". Podle mě je to velmi dobrá doktorka a jsem ráda, že nemusím jezdit do Svobody n/Ú a to říkám ze svých zkušeností. Svobodová

Přístup profesionální.!!!! Zásadně nesouhlsím s tím co tady mnozí psali,aniž by se podepsali....Tlachačová B.

Chodím k pání doktorce už čtrnáct let a jsem s ní moc spokojená. Vždy je ochotná a pomohla nám. Sestřička je moc milá a přijemná.

Velmi vypočítavá,zištná,zlá.Nedoporučuji.Po odborné stránce špatná.Neudělá nic co nemusí nebo taky neudělá ani to co by měla.Jak na běžícím pásu...přístup k dětem je velmi nepěkný.Nikdy bych svoje děti u ní nechtěla mít.

???A je to vůbec lékařka,když nepozná oboustraný zápal plic od nachlazení?Nebudu to tady soudit,ale podle mě to není dobrá dětská lékařka.Jsem rád že už k ní méá žena s dcerou nechodí!!

Paní doktorka nepozná oboustrAný zápal plic od nachlazení BOHUŽEL.Po tomto zjištění jsem okamžitě zmenila svoji dětskou lékařku!!