Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

850 Kč

Ukončené vzdělání :
SZŠ obor všeobecná sestra 2004 ukončena maturitní zkouška
VSZŠ obor dentální hygienistka 2011 ukončeno abso...

Léčené nemoci

• Zánět dásní

• dentální hygiena

Umístění: DiS.Eva Hammerová Běžný termín

K paní Evě Hammerové chodím už několik let na tehdejší doporučení kamarádky. Mám ráda její spontánní veselou povahu plus ošetření je citlivé a když mám jakýkoli dotaz, tak vše ochotně podrobně vysvětlí. Aktuálně řeším vysokou citlivost zubů, věřím, že díky doporučení to bude brzy minulostí plus body za to, že mi dnes odhalila zubní kaz, který zubař přehlédl. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: DiS.Eva Hammerová odstranění zubního kamene

Paní dentistku velice doporučuji :) dostala jsem doporučení od paní zubařky na dentální hygienu (v těhotenství), vybírala jsem, až jsem narazila na paní Hammerovou (přečetla jsem si recenze, ale řekla jsem si proč ne).
Paní dentistce jsem napsala email co a jak a přiznala jsem, že jsem prostě srab a hrozně se bojím zubařů. Uklidnila mě, že ona je vlastně jen taková kosmetička zubů :)
Návštěvy jsem se hrozně bála, ale hned jak mi paní Eva vysvětlila co a jak a byla tak hrozně hodná, že strach prostě opadl :) odstraňovala mi zubní kámen (hodně špatný zubní kámen), nebolelo to, jen to bylo trošku nepříjemné, ale nic co by se nedalo vydržet, čekala jsem že to bude horší. Paní Eva pracovala s přestávkami. Nekončí to v mém případě jednou návštěvou, ještě paní dentistku budu muset navštívit, ale na návštěvu ordinace se vlastně svým způsobem těším :)

Umístění: DiS.Eva Hammerová Běžný termín

Byla to má první návštěva dentálního specialisty. Návštěva se mi velmi líbila. Dozvěděla jsem se další informace, ohledně prevence a postupů pro doma. Bylo příjemné sedět v křesle a nechat jak bych řekla "špinavou práci" na jiných .
Dříve jsem se dentální hygieny obávala, z neznalosti, ovšem toto se změnilo, a budu navštěvovat pravidelně. Jsem ráda, že jsem si vybrala panu Hammerovou.

Umístění: DiS.Eva Hammerová paradentoza, zánět dásní, zubní kámen

Dnes jsem poprvé podstoupila dentální hygienu u paní Hammerové a byla jsem maximálně spokojená, velmi příjemná, vše mi vysvětlila, co a jak bude dělat, jak se já pak budu o zuby starat, doporučila kartáčky, ukázala správné čištění. Mohu vřele doporučit.

Dobrý den, paní doktorka je velice příjemná a na 9.letou dceru, která mívá strach z doktorů zapůsobila skvěle. Skoro jako kamarádka. Přišly jsme s třesoucí se bradou a se strachem. Dcera odcházela s úsměvem a spokojená, co se dozvěděla. Jsem moc ráda, že jsme paní doktorku navštívily a mohu jedině doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, milá a sympatická slečna dentistka. Vše vysvětlila, poradila, chovala se mile a vstřícně. Provedla svou práci skvěle, je to odborník na svém místě. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasnááááá :-))) !. Já jsem velmi spokojená a mohu doporučit! :)) Těším se tam, vždy! :) Krásně vysvětleno a vše v pořádku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva proběhla nad očekávání. Velice ochotná a šikovná dentální hygienistka. Vše bylo dobře vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem opravdu spokojená s přístupem slečny hygienistky, je vidět, že svoji práci opravdu rozumí a hlavně ji i baví. Všechno mi dokonale vysvětlila a i přes mé velké obavy, bylo ošetření bezbolestné. Těším se na další návštěvu... MK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u dentální hygienistky poprvé. Slečna byla velmi vstřícná, všechno dopodrobna vysvětlovala, pracovala velmi šetrně. Vysvětlila i postupy. Byla jsem velmi spokojená.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Přeji Vám dobrý den, obracím se na Vás s ohledem na reference a zároveň s poměrně nestandardním dotazem. Ráda bych si nechala udělat zubní hygienu, především jsem kuřák, káva mi také chutná a jsem si jistá, že jsem ji nikdy nepodstoupila. Nicméně mě v aktuální fázi trápí fakt, že se mi zubní kámen drolí a cítím ho na zubech. Což se mi nikdy nestalo a kromě zbarvení chrupu, jsem nikdy takový problém neměla. Každopádně jsem se chtěla zeptat, jestli je možné podstoupit zubní hygienu (zubní kámen, skvrny), přestože mám jednu zubní náhradu a u jednoho vypadlou výplň. Aktuálně čekám na volný termín u zubaře. Velmi děkuji za ochotnou odpověď. Veronika

Dobrý den Veroniko, moc se omlouvám za pozdní odpověď. Pokud Váš dotaz je ještě aktuální, tak samozřejmě dent.hygienu se zubní náhradou lze podstoupit, vypadlou výplň je lepší mít od lékaře opravenou, ale také záleží, jakého je rozsahu a je lepší, pokud je v tomto případě lékař seznámen s návštěvou u nás. Děkuji Vám za důvěru a budu se těšit na Vaši návštěvu. Mějte se moc hezky Hammerová Eva

Eva Hammerová

Otázka k tématu bělení zubů

Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

jak již kolegyně zmínily, tak je vždy důležitá návštěva DH, kde společně probereme, která metoda je pro Vás vhodná.
Ordinační bělení u nás stojí 4900,-
Domácí bělení 3900,-
Kombinované 6900,-
Podrobnější informace najdete na našich web. stránkách
Hezký den Hammerová Eva

Eva Hammerová