Hotovost

Leštění zubů

Léčba citlivých zubů

Léčba paradentózy

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Ukončené vzdělání : SZŠ obor všeobecná sestra 2004 ukončena maturitní zkouška VSZŠ obor dentální hygienistka 2011 ukončeno absolutorium ...

• Zánět dásní

Ostranění mikrobiálního plaku

Parodontologické konzultace

Vyšetření krvácivosti dásní

Umístění: DiS.Eva Hammerová paradentoza, zánět dásní, zubní kámen

Dnes jsem poprvé podstoupila dentální hygienu u paní Hammerové a byla jsem maximálně spokojená, velmi příjemná, vše mi vysvětlila, co a jak bude dělat, jak se já pak budu o zuby starat, doporučila kartáčky, ukázala správné čištění. Mohu vřele doporučit.

Š

Dobrý den, paní doktorka je velice příjemná a na 9.letou dceru, která mívá strach z doktorů zapůsobila skvěle. Skoro jako kamarádka. Přišly jsme s třesoucí se bradou a se strachem. Dcera odcházela s úsměvem a spokojená, co se dozvěděla. Jsem moc ráda, že jsme paní doktorku navštívily a mohu jedině doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, milá a sympatická slečna dentistka. Vše vysvětlila, poradila, chovala se mile a vstřícně. Provedla svou práci skvěle, je to odborník na svém místě. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasnááááá :-))) !. Já jsem velmi spokojená a mohu doporučit! :)) Těším se tam, vždy! :) Krásně vysvětleno a vše v pořádku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva proběhla nad očekávání. Velice ochotná a šikovná dentální hygienistka. Vše bylo dobře vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem opravdu spokojená s přístupem slečny hygienistky, je vidět, že svoji práci opravdu rozumí a hlavně ji i baví. Všechno mi dokonale vysvětlila a i přes mé velké obavy, bylo ošetření bezbolestné. Těším se na další návštěvu... MK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u dentální hygienistky poprvé. Slečna byla velmi vstřícná, všechno dopodrobna vysvětlovala, pracovala velmi šetrně. Vysvětlila i postupy. Byla jsem velmi spokojená.

Velmi si cením přístupu slečny hygienistky, všechny zákroky mi vždy srozumitelně vysvětlí, ošetření je bezbolestné a její vystupování velmi příjemné a milé. Působí na mně vysoce profesionálně, nemohu jinak než doporučit :)

Velice sympatická dentistka :-) kvalitní péče, všechny mé dotazy srozumitelně zodpověděla a vysvětlila, krásně zařízená ordinace, je vidět, že své práci rozumí. Doporučuji :-)

Od dětství mám problémy s chrupem. Ať se jedná o poúrazové deformace, různé záněty, zubní kazy nebo kámen a podobné záležitosti. Protože se snažím o své zdraví pečovat co možná nejlépe, navštívila jsem několik zubních lékařů. Ti mi kromě péče o zuby jako takové doporučili návštěvu dentální hygienistky. Měla jsem možnost se seznámit hned s několika, ale dentální hygienistka, Eva Hammerová, splnila mé očekávání na 200%. Příjemná slečna si mě posadila do křesla ve své odborně a vkusně zařízené ordinaci a v klidu mi nejprve vše srozumitelně vysvětlila. Pracovala velmi šetrně a bezbolestně a z jejích rad bylo patrné, že se neustále zajímá o veškeré novinky ve svém oboru a podle svých zkušeností a jejího hodnocení stavu mého chrupu mi doporučila různé produkty a hlavně způsoby péče. Do této doby jsem trpěla častým krvácením dásní a neustálou tvorbou zubního kamene. Těmito problémy dnes trpím jen minimálně a dokonce jsem absolvovala i bělení zubů, s jehož výsledkem jsem maximálně spokojena. Nemohu tedy nic jiného, než doporučit!!!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Přeji Vám dobrý den, obracím se na Vás s ohledem na reference a zároveň s poměrně nestandardním dotazem. Ráda bych si nechala udělat zubní hygienu, především jsem kuřák, káva mi také chutná a jsem si jistá, že jsem ji nikdy nepodstoupila. Nicméně mě v aktuální fázi trápí fakt, že se mi zubní kámen drolí a cítím ho na zubech. Což se mi nikdy nestalo a kromě zbarvení chrupu, jsem nikdy takový problém neměla. Každopádně jsem se chtěla zeptat, jestli je možné podstoupit zubní hygienu (zubní kámen, skvrny), přestože mám jednu zubní náhradu a u jednoho vypadlou výplň. Aktuálně čekám na volný termín u zubaře. Velmi děkuji za ochotnou odpověď. Veronika

Dobrý den Veroniko, moc se omlouvám za pozdní odpověď. Pokud Váš dotaz je ještě aktuální, tak samozřejmě dent.hygienu se zubní náhradou lze podstoupit, vypadlou výplň je lepší mít od lékaře opravenou, ale také záleží, jakého je rozsahu a je lepší, pokud je v tomto případě lékař seznámen s návštěvou u nás. Děkuji Vám za důvěru a budu se těšit na Vaši návštěvu. Mějte se moc hezky Hammerová Eva

Eva Hammerová

• Otázka k tématu bělení zubů

Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

Dobrý den,
    jak již kolegyně zmínily, tak je vždy důležitá návštěva DH, kde společně probereme, která metoda je pro Vás vhodná.
    Ordinační bělení u nás stojí 4900,-
    Domácí bělení 3900,-
    Kombinované 6900,-
    Podrobnější informace najdete na našich web. stránkách
    Hezký den Hammerová Eva

Eva Hammerová