MUDr. Eva Floková

Černá Hora 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Budovatelská 443, Černá Hora

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Výborná paní doktorka. Milá, usměvavá a nikdy jsem neodcházel, že by mi nedokázala pomoci. Člověk nemá rád nemoci, ale k paní doktorce Flokové chodím rád i jako k člověku.

před téměř dvaceti roky mě postavila na nohy,aniž by mě fyzicky viděla.Od té doby je to Moje paní doktorka a to i přesto,že za ní musím dojíždět.Vždy usměvavá,milá,prostě paní doktorka,kterou ta doktořina baví a to samé lze bez nadsázky říct i o sestřičce.Jak o této,tak o její předchůdkyni.

Výborná paní doktorka,milá vždy vyslechne,poradí pomůže,do ničeho nenutí,doporučuji všem

Milá, vstřícná, s profesionálním přístupem, ochotná lékařka. Vždy poradí, pomůže. Sestřička příjemná a bezkonfliktní:)

VÝBORNÁ PANÍ DOKTORKA,JSME S NÍ SPOKOJENI CELÁ RODINA JIŽ DLOUHÁ LÉTA....NEPONECHÁ NIC NÁHODĚ....PEČLIVÁ..RYCHLÁ...MILÁ...SUPER PŘÍSTUP K PACIENTŮM....DOPORUČUJI VŠEM...TAKOVÝCH LÉKAŘŮ KDYBY BYLO VÍCE......

Velmi dobrá lékařka s mnoha léty zkušeností. Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka,milá,rychlá a profesionální!!!!!Vždy vyjde vstříct!

Velmi pečlivá a milá paní doktorka.

Velmi dobra doktorka.

Výborná lékařka, co neponechává nic náhodě