MUDr. Eva Čechová

Pediatr Více

Holasovice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 130, Holasovice

P. Čechová je ochotný člověk, přetáhne ordinační hodiny, když jsme potřebovali inhalátor tak přijela do Holasovic aby mi ho půjčila a to byl první svátek vánoční. A taky ji můžu otravovat po telefónu třeba v sobotu večer a vždy mi telefon vezme a poradí. Děkujeme že jsme u Vás :-)

C

Paní h. Váš názor Vám nikdo nebere,od toho je tady hodnocení lékařu,aby se mohl každý vyjádřit. Vy máte svůj názor já mám svůj. Akorát by jste se mohla přihlásit svým jménem,když se nebojíte vyjadřovat názory:-) ale to už je vedlejší. Jinak 100 lidí 100 názoru a každý lékař je jiný a je taky jenom člověk,není neomylný a opravdu jsem neviděla lékaře který by sednul všem lidem,vždy se najde někdo komu nevyhovuje.A ještě mě překvapuje ta natřískaná ordinace u doktorky Čechové,na to jak na píšete že si na ni spousta lidi stěžuje je to zvláštní,že dr. Čechová přetahuje ordinační hodiny,aby vzala všechny pacienty!Poznala jste spoustu pediatru,jak píšete,nikdo Vám nebrání k jednomu takovému přejít,a ne zůstávat tam kde nejste spokojená!
To že jste odešla od p.doktorky jste dopsala až později!! Já reagovala na začátek,kde píšete!-Jdeme od p. doktorky jestli se jí dá tak vůbec říkat pryč. Trvá několik dnu,než se komentář vloží. Zaslepená jste bohužel asi nejspíš vy!! Z pohodlnosti budu jezdit k lékaři se kterým nejsem spokojená,a budu k němu dál vozit dítě? To nějak nedává smysl! To máte pravdu že s některýma lidma se nedá diskutovat!! Jste jedna z nich!! Končím,nebudu plýtvat svým časem a energii na tak negativního člověka,který místo plodné diskuze umí jenom útočit a urážet -NESTOJÍTE MI ZA TO!! Pište si ale klidně dál,ráda si počtu a pár slabších jedincu určitě taky....obrázek si už o Vás udělá každý sám,nemám zapotřebí na Vás útočit!

Moc hodná paní doktorka, ochotná přijet až domů. Velmi příjemný přístup k nám i dětem. Ten negativní názor mne překvapuje, jelikož my máme s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem sám zdravotník, myslím, že mám nějaký přehled o zdravotní péči a u MUDr. Čechové žádná pochybení neshledávám. My u ní určitě rádi zůstaneme. Paní "h" (?) máte negativní zkušenost, my to chápeme, bereme- ale neunavují Vás ty vaše litanie? Nás ano.

Velice mě překvapuje ten negativní názor, protože pro mě je to ten nejlepší doktor se kterým jsem se setkala, napadlo mě zda to není omyl a nepatří to jiné doktorce, protože pediatriček jménem Eva Čechová je více, např. v Bolaticích. Dle mého názoru MuDr. Eva Čechová v Holasovicích dělá svoji práci se srdcem a já jí věřím:-)

Paní dr. Čechová je nejen výborný profesionál ale i skvělý člověk. Nejen že nemoci pozná, tedy alespoň u všech 3 našich dětí vždy poznala (pokud si Šárka V. myslí opak měla by tedy být alespoň trochu konkrétní), ale vždy nám poradila velmi efektivní léčbu. Není to typ lékařky co bez rozmyslu předepisuje antibiotika, je schopná vhodně poradit i s homeopatiky. Antibiotika předepisuje až když je to opravdu potřeba.

velmi citlivá a milá dr.

Výborná lékařka,ochotná, příjemná, lidská, prakticky poradí a pomůže - opravdu doporučuji:-)

Naprosto perfektní přístup k léčbě.
Jedna z mála doktorek uznávající i homeopatickou léčbu.

JSEM VELICE SPOKOJENÁ. PANÍ DOKTORKA JE PŘÍJEMNÁ A OCHOTNÁ. PŘI JAKÉMKOLIV PROBLÉMU OKAMŽITĚ PORADÍ I MIMO ORDINAČNÍ HODINY PO TELEFONU.

S paní doktorku jsme velice spokojení! i já jsem k ní jako dorostenec chodila a je opravdu skvělá! je ochotna poradi kdykoliv po telefonu,což jsem mnohdy využila,když jsem si dovezla malou z porodnice! opravdu nemám žádnou negativní zkušenost!! Katka