MUDr. Erika Vacková

Mníšek 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Ke Hřišti 309, Mníšek

super doktor i člověk

Paní doktorka Vacková je lékařka, která mi opravdu sedne apokud někdo napíše, že je nepříjemná, musí se nad sebou zamyslet. Pokud neplníte její příkazy, byl bych jako doktor taky nepříjemný. Moc rád jsem k ní chodil, škoda že nám už odešla.

Mohu vcelku doporučit, milé jednání akorát souhlasím, že je v čekárně věčně plno...

Pní doktorku mohu jen pochválit, jsem ráda, že ordinuje právě ve Mníšku. Podle toho co slýchám od ostatních lidí, mohu děkovat, že nejsem někde jinde.

Bezvadná paní doktorka, vysoká odornost, skvělá komunikace, takových doktorů, jako je ona, by mělo být víc, vřele doporučuji všem

Velmi dobrá. Je pravda, že v čekárně je stále plno, ale je to proto, protože se každého pacienta snaží dobře vyšetřit. Nikoho neodbude. Její předchůdce se většinou zeptal, co chce napsat za prášky a hned byl venku a v čekárně tudíž se mnoho pacientů nesešlo. Je jen škoda, že nemá k ruce zdravotní sestru, tím se čekání v čekárně opravdu prodlužuje. Mnohé úkony tak mohla udělat zdravotní sestra sama. Jako lékařka je však výborná.