Smetanova 24, Boskovice
ORTODONCIE

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Výborný ortodontista, jeho kolektiv sestřiček také skvělý. Díky němu mám důvod se usmívat od ucha k uchu u každé vhodné příležitosti.

Díky němu mám krásně srovnané zuby!

Tento stomatolog mi dělal fixní rovnátka poprvé na základní škole, cca v 15 letech mi je sundal a po týdnu se zuby dole rozjely. No neváhal a dal fixní jen dolů aby se srovnaly a pak mi je zpevnil nějákým drátem. No jako zuby mám rovné dodnes, akorát dost zničené. Zase ale v době kdy mi je dával nebyly třeba tak dobrá lepidla apod.

díky panu doktorovi mám pěkné rovné zuby, vše v pohodě, vstřícný přístup, v ordinaci vždy vládne příjemná atmosféra. Vřele doporučuji

Dělal mi rovnátka... ted je mám dole a zuby mi drželi svuj tvar asi rok a po roce se mi zas křiví... že bych z toho byla nějak nadšená se říci nedá....

S panem doktorem mam otřesne zkušenosti.Už bych k němu nikdy nešla.Srovnávat ho s jinými lékari nelze.Měl by se zamyslet nad svým chováním.Už je to nějaký rok ale když ho potkam vzpomínka se vrátí.

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě.Jako dítě jsem k němu chodila a byla jsem s ním velmi spokojená.

Ze všech stomatologů v okolí největší spokojenost. Všechny zákroky povedené, drží. Doktor má velmi profesionální vystupování a umí vzbudit ve člověku důvěru.