MUDr. Emma Špačková

Pediatr Více

Zastávka 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Babická 136, Zastávka

Přešla sem k ní asi před osmi lety,v té době to byla PANÍ DOKTORKA.To co předvádí teď se nedá přirovnat k léčení.Kdyby tam sní v ordinaci neseděla sestřička tak se snad ani nedopídíme nějakého výsledku. A stejně je to k ničemu.Honem rychle odtud pryč.

přihlásila jsem k ní obě děti. Je moc ochotná, milá a zatím vždy děti vyléčila. Hlavně není zastáncem antibiotika na vše.

Nikdy jsem si neztěžovala

Je nejlepší.

Zachránila mi život

Chodím k ní se synem od narození a vždy jsme byli spokojeni jak s přístupem, tak i po odborné stránce.

Zásadně nesouhlasím s negativními komentáři, já jsem nadmíru spokojena a těžko lepší dětské lékařky v okolí hledat. Mám syna, který je u paní doktorky vedený od narození, a musím říci, že mi hrozně moc pomohla, je velice ochotná, žádnému problému se nestaví zády a snaží se zvolit tu nejlepší terapii, jaká je možná. Mohu ji všem vřele doporučit.

Lékarka je jako zena velice mila pani, ale co se tyka kvality osetreni a premysleni nad diagnozou ci poslechu ditete na plicich, je to tedy des. Ockovaci terminy si musi pomalu hlidat rodic sam, jinak by se s prehledem stalo, ze dite nebude naockovane vcas. Ja ji jako lekarku k diteti nedoporucuji.

Špičková paní doktorka!